šeštadienis, spalio 1 d.
Lady Gaga nutraukė šou, gindama teisę į abortą: kai kurie dalykai yra svarbesni
Alfa.lt
Scanpix
Lady Gaga

Lady Gaga panaudojo savo didžiulę arenos platformą, kad propaguotų abortų teises, skelbia Nypost.

Dainininkė pirmadienį sujaudino gerbėjus Vašingtone, savo turo „Chromatica Ball“ koncerte paskelbusi, kad šią vasarą pasirodymų trukmė bus skirta moterų reprodukcinėms teisėms.

Lady Gaga padarė pareiškimą per 2011 m. hitą „The Edge of Glory“, teigiama „Twitter“ paskelbtame vaizdo įraše.

„Norėčiau skirti šią dainą kiekvienai Amerikos moteriai, kiekvienai moteriai, kuri dabar turi nerimauti dėl savo kūno, jei pastoja“, – džiūgaujančiai miniai sakė 36 metų popmuzikos žvaigždė.

„Meldžiuosi, kad ši šalis pasisakytų ir mes laikytumėmės kartu ir nesustotume tol, kol nebus teisingumo.“

Per visą dainą ji padarė pertrauką nuo dainavimo, kad sukritikuotų Aukščiausiąjį Teismą ir jų birželio mėnesį priimtą sprendimą panaikinti svarbią Roe prieš Wade bylą.

„O kaip su visomis prievartaujamomis moterimis? O kaip su visomis moterimis, kurios miršta gimdydamos?“ – tęsė dainininkė.

Garsenybė paskutinį kartą kreipėsi į minią prieš baigdama dainą – atsiprašė, kad nutraukė pasirodymą, tačiau tvirtino, kad tai, jos manymu, yra labai svarbu.

„Norėčiau skirti šią dainą kiekvienai Amerikos moteriai. Kiekvienai moteriai, kuri dabar turi nerimauti dėl savo kūno, jei ji pastoja. Meldžiuosi, kad ši šalis pasisakytų, ir mes nesustosime, kol nebus teisybės!“ – Lady Gaga kalbėjo apie teises į abortą.

"I would like to dedicate this song to every woman in America. To every woman who now has to worry about her body if she gets pregnant. I pray that this country will speak up and we will not stop until its right!" - Lady Gaga talking about abortion rights at The #ChromaticaBallDC pic.twitter.com/YjwlC0rg7C— Ryan | Lady Gaga ????️‍???? (@ryanleejohnson) August 9, 2022

2022 08 11 14:26
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt