ketvirtadienis, gegužės 19 d.
Laidų vedėjas T. Augucevičius pagavo vyrą, ketinusį jį apvogti: kaip jūsų naktelė?
Alfa.lt
Asmeninis archyvas
Timūras Augucevičius nufotografavo namus bandžiusį apiplėšti vyrą

Pirmadienio naktį televizijos laidų vedėjas Timūras Augucevičius susidūrė su nemalonia situacija – vagis bandė apvogti jį ir jo kaimynus. Žinomas vyras sugavo vagį, o įvykio detalėmis pasidalijo su savo sekėjais.

T. Augucevičius teigė naktį išgirdęs keistus garsus, tad nusprendė patikrinti kiemą ir pamatė vaikščiojantį juodai apsirengusį vyrą, kuris sukėlė įtarimų.

„Šią naktį pagavau vagį. Rimtai. Pilaite aš tave padariau saugesne.

Tiesiog vidury nakties prabudau ir nebegalėjau užmigti. Pro pravertą langą išgirdau negarsius keistus garsus. Prieinu prie lango ir žiūriu eina: 4 ryto, visas juodai apsirengęs su kepure, privačioje teritorijoje. Žiūriu kur nueis. Išėjo iš kvartaliuko ir išore grįžo ten nuo kur aš jį mačiau – į prie tvoros esantį miškelį. Kol apsirengiau ir išėjau žmona matė jį nuvažiuojantį ant dviračio.

Apėjęs trobą matau, kad nieko mano nepaėmė. Grįžtu į lovą. Bandau miegoti. Po kelių minučių vėl krebžda. Dabar jau iš karto šoku į kelnes, striukę pasiimu prie durų budintį armatūros gabalą ir einu ieškoti. Adrenalinas kala, net nežinau ar jis ginkluotas. Žiūriu iš miškelio išlenda tas pats su dviračiu. Rėkiu stot. Tas puola minti iš visų jėgų.

Gaudynės. Apie 800 metrai nuo namų jis griūna nuo dviračio ir staigiai eina. Aš vejuosi. Uždusęs skambinu policijai ir palaikau atstumą. Po maždaug 15 minučių jūsų gerbiamas Kobretis rašo pateiškimą tarnybinėj mašinoj. Pareigūnai sužinoję Genadijaus vardą sistemoj pasikelia bylelę – paieškomas ir jau turi visą sumuštinį kabančių problemų. Kaip jūsų naktelė?„, – socialiniame tinkle dalijosi T. Augucevičius.

2021 09 14 19:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt