antradienis, rugsėjo 22 d.
„Laisvės kelyje“ palaikymą Baltarusijai išreiškė ir žinomi žmonės: pasidalijo renginio akimirkomis
Alfa.lt

Rugpjūčio 23-ąją 50 tūkst. žmonių nuo Vilniaus Katedros aikštės iki Baltarusijos sienos susikibo rankomis išreikšdami paramą laisvės siekiančiai Baltarusijai. „Laisvės kelyje“ dalyvavo ir žinomi Lietuvos žmonės, kurie palaikymo žodžiais ir įsimintinais kadrais pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Laisvės kelio“ metu, nuo Vilniaus Katedros aikštės į orą pakilo oro balionas ir išskleidė specialiai „Laisvės keliui“ Roberto Kalinkino pasiūta 15-likos metrų Baltarusijos vėliava, važiavo kelių šimtų motociklininkų kolona ir dviratininkai.

Į renginį atvyko ir atlikėjas Stanislovas Stavickis-Stano.

Vilniaus Katedros aikštėje palaikymą Baltarusijai išreiškė ir dainininkas Donatas Montvydas su šeima.

Šiltais kadrais iš renginio vietos Palangoje pasidalijo ir verslininkė Daina Bosas. „Bunda jau Baltija!“, - prie šeimos nuotraukų rašė žinoma moteris.

Vilniuje palaikymą parodė ir influenceris Naglis Bierancas, kartu su juo ir aktoriai Toma Vaškevičiūtė ir Gytis Ivanauskas. "#freebelarus", - feisbuke rašė N. Bierancas. 

Ši akcija buvo rengiama rugpjūčio 23 dieną, kaip ir Baltijos kelias, kai 1989 metų rugpjūčio 23-iąją į gyvą grandinę nuo Vilniaus iki Talino susikibo daugiau kaip milijonas žmonių. Tuomet pasauliui buvo pasiųsta žinia apie Lietuvos, Latvijos ir Estijos siekį nutraukti sovietinę okupaciją ir atkurti nepriklausomybę. 

2020 08 24 12:56
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt