ketvirtadienis, liepos 9 d.
Lana Del Rey nori mirti
tiesa.com

Už vieną dainą ji uždirba milijonus, netrukus pasirodys naujas jos albumas, kuriam jau žadamas pasaulinis pripažinimas, jos vardu pavadinta beveik tūkstantį svarų kainuojanti dizainerio rankinė, – o ji pati vis dar nelaiminga. Dainininkė Lana Del Ray norėtų būti mirusi.

 Portalui theguardian.co.uk 27-erių atlikėja prisipažino, kad jos „gyvenimas yra kaip vienas suknistas filmas“, kurio ji nebenori gyventi. „Aš tiesiog taip jaučiuosi. Jei taip nebūtų, nesakyčiau. Būtų baisu, jei žinočiau, kad artinasi mirtis, tačiau...“, – mįslingai kalbėjo hito „Blue Jeans“ atlikėja.

Paklausta, ar jai mirtis atrodo gundanti, dainininkė, savo idealais įvardijanti nusižudžiusį „Nirvanos“ lyderį Kurtą Cobainą bei nuo narkotikų perdozavimo mirusią Amy Winehouse, atsakė nežinanti.

Dainininkė teigė norinti viską mesti, nes nekenčia šlovės, paparacių, žiniasklaidos bei kritikų. L. Del Ray prasitarė, kad įsilaužus į jos kompiuterį buvo paviešinta visa asmeninė informacija: dainų užrašai, nuotraukos, banko sąskaitos detalės, medicinos įrašai. „Paskutiniai mano asmeninio gyvenimo trupiniai pasklido internete. Daugiau to nebenoriu“, – kalbėjo naują albumą šią vasarą pristatysianti atlikėja.

2014 06 19 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt