ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Lapė įsiveržė į londoniečio miegamąjį
tiesa.com

Miesto lapės šmirinėjančios Britanijos miestuose neretai pakliūna ir į kuriozines situacijas. Šįkart miesto gyventoja nepasikuklino pasinaudoti naminiams gyvūnams skirta anga ir apsilankė vieno londoniečio namuose.

Laikraštyje „Sun“ pasakojoma gyventojo Leono Smitho istorija, kurį ne juokais išgąsdino miesto lapė, apsilankiusi jo miegamajame. Anot vyro, ankstyvą rytą jis pasijuto prisilietimą. Iš pradžių vyras galvojo, kad tai jo mergina, tačiau vėliau pajuto gyvūno kailį.

Nubudęs L. Smith savo lovoje pamatė sėdinčią lapę, kuri neišsigando, o toliau ramiai sėdėjo ir stebėjo jį. Vyras taip pat nepasimetė ir nufotografavo lapę mobiliuoju telefonu. Londoniečio namuose gyvūnas galėjo išbūti apie dešimt minučių, tačiau neaišku, kiek laiko gyvūnas svečiavosi, kol šeimininkas miegojo.

Visgi incidentas baigėsi be rimtesnių sužeidimų ir namo gyventojas tiesiog išvarė gyvūną į lauką. „Tiesa“ primena, kad Londone tai jau ne pirmasis atvejis, kai lapės drąsiai lankosi gyventojų namuose. Tačiau tokie vizitai ne visada yra ne tokie nekalti, kadangi šie gyvūnai yra užpuolę mažus kūdikius paliktus namuose ir rimčiau juos sužaloję.

2013 09 03 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt