pirmadienis, liepos 6 d.
Las Vegase išdalyti „Billboard“ muzikos apdovanojimai: triumfavo Drake'as ir Cardi B
tiesa.com
Instagram.com
Drake'as

Jei patinka muzika, kurią girdite per radijo imtuvus – „Billboard“ muzikos apdovanojimai – renginys, skirtas būtent jums. Gegužės 1 d. Las Vegaso „MGM Grand Garden“ arenoje susirinkusioms ryškiausioms muzikos pasaulio žvaigždėms buvo išdalytos mikrofonų formos statulėlės.

Daugiausia nominacijų šiais metais sulaukė Cardi B (18 nominacijų), reperiai Drake’as ir Post Malone (po 17 nominacijų), Travisas Scottas (12 nominacijų) ir pernai vasarą nušautas reperis XXXTentacion (10 nominacijų).

Kitaip nei kiti garsūs muzikos apdovanojimai, pavyzdžiui, „Grammy“, kurių laureatus renka JAV Garso įrašų akademija, čia atsižvelgiama ir atlikėjų ir grupių kūrinių perklausų ir pardavimų skaičius, aktyvumą ir kitus rodiklius. Pastarieji lėmė, kad šiemet geriausiais daugelyje kategorijų buvo pripažinti reperis Drake'as, tapęs geriausiu metų atlikėju ir metų atlikėju vyru, bei Cardi B, ant scenos lipusi atsiimti geriausios reperės moters ir kitų apdovanojimų.

[IN=https://www.instagram.com/p/Bw8KC08B73d/]

Geriausia nauja muzikos pasaulio žvaigžde pripažintas jaunasis reperis Juice Wrld.

Įpatingas „Billboard“ pasiekimų apdovanojimas buvo įteiktas Arianai Grandei. Ji taip pat tapo geriausia moterimi atlikėja.

Geriausiu bendru darbu tapo grupės „Maroon 5“ ir atlikėjos Cardi B daina „Girls Like You“. Šis kūrinys taip pat pripažintas labiausiai perkamu.

Apdovanojimą pelnė ir šiuo metu bene populiariausia vaikinų grupė iš Pietų Korėjos „BTS“. Jie išrinkti geriausia metu grupe.

„Top Hot 100“ daina radijo stočių klausytojų nuomone tapo bendras Cardi B, Bad Bunny ir J Balwin kūrinys „I Like It“. O daugiausia kartų populiariausių dainų sąraše aukščiausiose vietose atsidūrė reperio Drake'o dainos. Jam buvo įteiktas dar vienas „Top Hot 100“ geriausio atlikėjo apdovanojimas.

Tačiau net ir tai nėra visi Drake'ui skirti apdovanojimai. Jo dainos radijo stotyse grojo daugiausia kartų, jo kūriniai buvo perkami labiausiai, o jo albumas „Scorpion“ buvo klausomiausias. Už tai reperis taip pat sulaukė įvertinimo.

[IN=https://www.instagram.com/p/Bw8kKeAHern/]

Geriausio repo atlikėjo kategorijoje vėl nugalėjo Drake'as. Jis taip pat triumfavo vyru reperių kategorijoje.

Geriausia absoliučia ritmenbliuzo atlikėja tapo Ella Mai. Dar kartą ant scenos Ella lipo atsiimti geriausios ritmenbliuzo moters atlikėjos apdovanojimo. Atlikėjas The Weeknd nugalėjo vyrų kategorijoje.

Nepamiršti buvo ir muzikos atlikėjų turai. Geriausiais pripažinti Beyonce ir Jay Z pasauliniai koncertai.

Geriausia roko muzikos grupe tapo „Imagine Dragons“, o šokių/elektroninės muzikos kategorijoje apdovanojimą kaip geriausi pelnė duetas „The Chainsmokers“.

 [IN=https://www.instagram.com/p/Bw8b6sODVlG/]

2019 05 02 06:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt