šeštadienis, liepos 11 d.
Laukiantis dvynių, pavojus buvo iškilęs ir Beyonce, ir jos kūdikiams
tiesa.com
Instagram.com

Prieš beveik dvejus metus visame pasaulyje žinoma atlikėja Beyonce su vyru, taip pat dainininku Jay-Z susilaukė dvynių. Nors plačiajai visuomenei sūnų Sirą ir dukrą Rumi žinoma moteris pristatė pasidalijusi nuostabiomis nuotraukomis, jų laukimas ir gimimas nebuvo toks tobulas, kaip galėjo pasirodyti.

Tai – viena iš naujame vos prieš kelias dienas pristatytame dokumentiniame filme „Homecoming“ aptariamų temų. Beyonce teigė, kad jos antrasis „netikėtas“ nėštumas buvo „itin sudėtingas“, o dvynių gimdymas nepriminė pasakos.

„Mano kūnas patyrė daugiau, nei aš kada nors galėjau įsivaizduoti. Gimdymo dieną svėriau 99 kg. Mano kraujo spaudimas buvo labai pakilęs. Man buvo diagnozuota toksemija, prreklampsija“, – filme pasakojo dainininkė. Tą dieną jos ir jos atžalų gyvybėms buvo kilęs pavojus.

Pirmą kartą apie nelengvą nėštumą ir gimdymą visame pasaulyje dievinama dainininkė prabilo žurnale „Vogue“. Jame išspausdintame laiške Beyonce rašė daugiau nei mėnesį, gydytojų liepimu, praleidusi lovoje. Dokumentinėje juostoje apie gąsdinančią patirtį ji papasakojo smulkiau.

„Vieno mano kūdikių širdis gimdoje buvo keletą kartų trumpam sustojusi, tad man buvo atliktas skubus cezario pjūvis“, – sakė ji.

Kelias savaites praleidę kūdikių intensyvios priežiūrios skyriuje, Siras ir Rumi – sveiki ir laimingi – jau galėjo grįžti namo. Tačiau dabar su savomis problemomis, tarp kurių ir grįžimas į sceną bei naujo balanso gyvenime paieškos, turėjo kovoti pati atlikėja.

„Tai mano pirmasis pasirodymas po gimdymo, – apie 2018-aisiais fstivalyje „Coachella“ surengtą koncertą sakė Beyonce. – Ruošiuosi savotiškam sugrįžimui ir tai sunku… Buvo dienų, kai maniau niekada nebebūsianti tokia, kaip anksčiau. Niekada nebebūsiu tokia pati fiziškai, nebesusigrąžinsiu stiprybės ir ištvermės, kokią turėjau anksčiau.“

Beyonce stojo į fiiznę ir protinę kovą su savimi. „Sunku, kai jautiesi ne savimi. Turėjau vėl iš naujo atstatyti savo kūną.“

Festivalio scenoje Beyonce turėjo pasirodyti metais anksčiau, tačiau koncertą teko atšaukti dėl įsčiose užsimezgusių gyvybių. Po gimdymo nusprendusi savo seną svajonę paversti realybe, sunkių repeticijų metu moteris kankinosi.

„Mano mintys buvo sutelktos kitur. Aš norėjau būti su savo vaikais. Ko žmonės nematė, tai pasiaukojimas“, – tęsė ji.

Per pertraukas tarp repeticijų Beyonce žindydavo vaikus vagonėlyje. Taip pat nepamiršdavo skirti laiko savo septynmetei dukrai Blue Ivy. Tačiau galiausiai 37-erių moteris rado būdą, kaip viską suspėti ir vėl sugrįžti į normalias vėžias – būti atlikėja, mama, žmona ir daugiau.

„Šį naują savo gyvenimo etapą pradėjau būdama visiškai nauja moterimi ir aš net nesistengiu vėl tapti ta, kuria buvau. Gražu, ką vaikai gali tau padaryti“, – pasakojo Beyonce.

2019 04 19 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt