sekmadienis, lapkričio 28 d.
Laukiasi modelis E. Ratajkowski: atžalos lytį sužinos, kai jam sukaks 18-ka
Alfa.lt

Modelis Emily Ratajkowski su vyru Sebastianu Bear-McClardu gyvena džiaugsmingomis permainomis – sutuoktiniai laukiasi pirmagimio. Garsi moteris šią žinią pranešė specialiame „Vogue“ žurnalo numeryje.

E. Ratajkowski interviu teigė, kad leis atžalai pasirinkti savo lytį. „Kai mano vyras ir aš pranešame draugams, jog laukiuosi, pirmasis jų klausimas po „Sveikinu“ beveik visada yra, ar žinote, ko norite. Mėgstame atsakyti, kad lyties nežinosime, kol mūsų vaikui sueis 18-ka ir jie mums apie tai praneš. 

Visi iš to juokiasi. Bet mūsų žodžiuose yra tiesos. Yra sudėtingesnių dalykų negu tai, su kokiomis genitalijomis gims mūsų vaikas. Tiesa ta, kad mes visiškai nežinome, kas auga mano pilvelyje. Kas bus tas žmogus? Kokiam žmogui būsime tėvais? Kaip jis pakeis mūsų gyvenimus ir mus pačius?“ – interviu kalbėjo modelis.

View this post on Instagram

“Who will this person be? What kind of person will we become parents to? How will they change our lives and who we are?“ read my essay on pregnancy and gender on @voguemagazine ???? thank you for all the well wishes ???? @cassblackbird @jordenbickham

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Alfa.lt primena, kad pora prieš porą metų susituokė Niujorko rotušėje. E. Ratajkowski ir S. Bear-McClardas susituokė po kelių savaičių draugystės.

2020 10 27 11:38
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt