antradienis, liepos 14 d.
Laukiniame paplūdimyje įsiamžinusi S. Mykolaitytė pristato atostogų aprangą
tiesa.com
asmeninio albumo nuotr.
Solveiga Mykolaitytė

Lagaminą atostogoms besikraunančios moterys visuomet pagalvoja ir apie paplūdimio aprangą. Ir nors iki rudens liko vos kelios dienos, tai visai netrukdo planuoti atostogų šiltuose kraštuose. Ieškančioms atostogų aprangos idėjų prekės ženklas „Kimono By A.M.“ pristato naują kolekciją, kurios veidu antrus metus iš eilės tapo modelis Solveiga Mykolaitytė.

Sukurta nepriklausomoms moterims

Pasak prekės ženklo kūrėjos Airos Misevičienės, Solveiga puikiai įprasmina kolekcijos pavadinimą „Wild & Free“ (liet. „Laukinė ir laisva“). „Šią kolekciją kūriau galvodama apie nepriklausomą, save mylinčią, šiek tiek laukinę moterį. Būtent tokia ir yra Solveiga – žavinti savo laisvumu ir meile pasauliui“, – sako A. Misevičienė.

Ruduo – populiariausias metas atsinaujinti

Ne vienam kyla klausimas, kodėl nauja kolekcija pristatoma vasaros pabaigoje. A. Misevičienė tikina, kad jai vasara niekada nesibaigia – baigiasi tik kalendorinė lietuviška vasara. „Mūsų pagrindinės klientės yra daug keliaujančios moterys, kurioms kelionių sezonas tik prasideda. Paradoksalu, tačiau atšalus orams, paplūdimio aprangą perka daugiau“, – atskleidžia kūrėja. Anot jos, būtent atostogoms užsienyje moterys nori puoštis labiausiai.

Fotosesijoje dirbo stilistė Oksana Pavlova ir trumpam iš Balio salos grįžęs fotografas Paulius Stefanovičius. Fotosesija vyko laukiniame paplūdimyje, kuris labai tiko kolekcijos pavadinimui.

Atostogų lagamine – kimono

S. Mykolaitytė juokiasi, kad yra puikus paplūdimio aprangos reklaminis veidas, nes važiuodama atostogauti į lagaminą visuomet įsideda ir kimono. Šį drabužį ji vadina privalomu atostogų metu. Modelis juokiasi – vos tik jį pamačiusi, iš karto pagalvoja apie saulę, jūrą, paplūdimį ir gerą laiką šiltuose kraštuose.

„Tai labai patogus, praktiškas, visoms tinkantis apdaras. Galima derinti tiek su maudymosi kostiumėliu, tiek su šortais. Net namuose aš renkuosi vilkėti kimono, o ne tradicinį chalatą“, – sako paplūdimio aprangos reklaminis veidas.

Atrado Lietuvos pajūrįŠią vasarą S. Mykolaitytė neįprastai daug laiko praleido Lietuvos pajūryje. Moteris iš naujo pamilo Palangą, todėl šiame kurorte prabuvo net mėnesį laiko. Puikus oras, jūra, pasivaikščiojimui skirti parkai, jaukūs restoranai vis neleido grįžti namo. O kur dar mylimojo, širdį užkariavusio kikbokso čempiono Manto Rimdeikos, draugija...

„Mano vasara buvo tobula. Labai gerai pailsėjau, tačiau spėjau ir padirbti – įsiamžinau keliose fotosesijose pajūryje. Lietuviškas pajūris yra nuostabus – tai galime matyti ir šiose nuotraukose“, – šypsosi viena žaviausių Lietuvos moterų, aplinkinius žavinti ne tik savo išvaizda, bet ir itin draugišku būdu.

2019 08 29 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt