sekmadienis, birželio 7 d.
Lėktuve patiekė dešimtmečio senumo sumuštinį
tiesa.com

Žmonės kartais nusiperka maisto, kurio galiojimas baigėsi prieš dieną, o vienas britas ant lėktuve įsigyto sumuštinio etiketės išvydo informaciją, kad užkandis negalioja jau dešimtmetį.

Kompanijos „EasyJet“ lėktuvu iš atostogų Graikijoje į Jungtinę Karalystę grįžtantis Adrian’as Bell’as (59 m.) skrydžio metu nusprendė pasistiprinti ir užsisakė sumuštinį su sūriu. Kai stiuardesė atnešė vyrui maistą ir šis nedelsiant ėmė valgyti ir tik vėliau pastebėjo, kad pasibaigęs jo galiojimo laikas.

Ilgiau nei dešimtmetį – ant etiketės buvo nurodyta, kad sumuštinį geriausiai suvartoti iki 2007 metų birželio 16 dienos. Apie tai keleivis informavo skrydžio palydovę ir kitus lėktuve buvusius žmones.

Visa tai įvyko šių metų birželio 15-ąją.

„Kai apie tai pranešiau stiuardesei, ji apžiūrėjo sumuštinį ir pasakė, kad iki galiojimo pabaigos likusi dar viena diena: ji patikrino dieną, mėnesį, o į metus dėmesio neatkreipė. Apie šį atvejį informavau ir kompaniją, pateikiau skundą – o gal buvo patiektas dešimtmetį užšaldytas sumuštinis.

Kita vertus jis buvo visai skanus, gal šiek tiek perkeptas. Greta buvę keleiviai netgi pajuokavo, kad turėčiau už šį sumuštinų mokėti kur kas daugiau – juk tai antikvarinis daiktas“, – su britams būdinga ironija pasakojo A. Bell’as.

„EasyJet“ jam atsakė, kad tai buvo ne kas kita, kaip spausdinimo klaida.

Vis dėlto šia istorija kaip proga pasišaipyti iš konkurentų pasinaudojo pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“, savo „Twitter“ paskyroje paskelbusi, kad „EasyJet“ vėluoja net sumuštiniai, taip apeliuodama į vėluojančius kompanijos lėktuvus.

[7974]

Šalies apetitui numalšinti tiks bet koks maistas?

2017 08 17 14:35
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt