antradienis, rugpjūčio 4 d.
Lenktynininkas S. Brundza atskleidė pikantišką detalę iš A. Brazausko asmeninio gyvenimo
tiesa.com
LNK
Stasys Brundza

Ar prezidentui galima mylėti? Kaip prezidentui ramiai gydytis nuo mirtinos ligos? Kaip vertinti prezidento vyriškas ašaras – kaip stiprybės ar silpnybės ženklą? Šį ketvirtadienį antrą vakarą iš eilės LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ – Lietuvos prezidentai iš arti.

„Kas galėtų patikėti, kad Almos žodis – paskutinis?“ – atskleis diplomuota žurnalistė, projekto „Nedelsk“ iniciatorė ir vadovė Agnė Zuokienė, kurios sūnaus Domanto krikšto tėvai – Valdas ir Alma Adamkai.

„Fenomenalios atminties žmogus, vienintelis Lietuvos prezidentas, net bobutes provincijoje šokdindavęs. Jis mylėjo moteris ir buvo džentelmenas“, – teigs žurnalistas Vilius Kavaliauskas, parašęs knygą apie prezidentą Algirdą Brazauską.

„Slystelėjo ant drėgnos medienos, ir, žiūriu, krenta Brazauskas žemyn galva iš medžioklinio bokštelio“, – pasakos buvęs lenktynininkas, verslininkas Stasys Brundza. Vyras papasakos ir apie kelionę automobiliu po Europą su prezidentu, kurioje A. Brazauskas keliavo ne vienas, o su žmona vėliau tapusia Kristina.

Kodėl graudinosi dabartinis prezidentas Gitanas Nausėda, dėl ko reitingus ir įvaizdį paaukojo A. Brazauskas? Pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ – jau šį ketvirtadienio vakarą, 20.00 val., tik per LNK.

2019 09 19 12:35
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt