sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Leo ir Bružo nelaimės tęsiasi: pavojai tykojo džiunglėse
tiesa.com
LNK
„Leo ir Bružo nuotykiai Madagaskare“

Aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas kelionėje Madagaskare, kaip patys sako, rizikuoja savo gyvybe kiekviename žingsnyje. Ne išimtis net, atrodytų, ramus pasivaikščiojimas po džiungles. Šį kartą ant dueto vos neužgriuvo šimtametis medis.

Sugalvoję pasivaikščioti po džiungles, aktoriai tikino nė pagalvoti negalėję, kad stačia galva neria į pavojus. Juk džiunglėse iš principo nieko labai pavojingo nėra. „Vis dėlto man vidinė nuojauta sakė, kad nieko gero nebus. Ramus miškas, einam, nei gyvūnų, nei turistų. Tiesiog tyla. Einam, lietus tik čiurena, jokio vėjo ir audros. Ir staiga tik girdim traškėjimą“, – prisimena Leo.

„Mūsų kelionė vos nesibaigė nelaime. Mūsų akyse virsta milžiniškas medis. Tiesiai mums prieš akis! Užkerta kelią. Sekundžių reikalas, jeigu mes būtume pajudėję, jis būtų priplojęs mus. Mūsų misija galėjo būti baigta sulig ta akimirka“, – sunkiai žodžius rinko jis.

Tiesa, labiausiai šokiravo visai ne vos nelaime nesibaigęs įvykis, o... labai keista Bružo reakcija. Aktorius ėmė džiūgauti, šokti ir net karstytis ant ką tik nuvirtusio medžio.

„Aš miškuose augęs, aš viską žinau. Lietus, purvas, molis. Aš čia kaip varlė baseine“, – juokėsi Bružas.xx O Leo buvo, švelniai tariant, pakraupęs: „Aš neturiu jėgų jį laikyti, su juo kovoti. Jis išvis yra išprotėjęs žmogus. Psichozė visiška. Aš nežinau, ar jis taip elgiasi dėl kamerų, dėl žiūrovų, bet tai buvo situacija, kurioje tu turėjai būti kaip niekad budrus, o buvo priešingai.“

Ne paslaptis, kad kelionės – didelis išbandymas net stipriausiai draugystei. Tai patvirtinti gali laidos „Leo ir Bružo nuotykiai Madagaskare“ herojai. Jau kurį laiką itin intensyvioje kelionėje prabuvę kartu, aktoriai tikina, kad atsiradusios trinties paneigti neįmanoma. Gal tai visų incidentų pretekstas?

Kaip aktoriams seksis išeiti iš džiunglių? Ar jie susitaikys? Ar baigsis nemalonių incidentų virtinė? Visa tai išvysti galėsite šį trečiadienio vakarą, 20 val., laidoje „Leo ir Bružo nuotykiai Madagaskare“ per LNK.

2020 02 05 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt