šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Liamas Payne ir Cheryl Cole skiriasi?
tiesa.com

Užsienio spauda mirga nuo pranešimų, kad atlikėja Cheryl Cole ir buvęs „One Direction“ narys Liamas Payne suka skirtingas keliais.

Tokios kalbos kilo pastebėjus, kad pora daug laiko praleidžia atskirai. Matyt, atstumas padarė savo. 34 metų Cheryl rūpinasi jųdviejų 11 mėnesių sūneliu Bearu, o Liamas koncentruojasi į muzikinę karjerą.

Anot poros draugų, kad ir kaip juodu kovojo dėl savo meilės, santykiai gerokai atšalo, ir skyrybos būtų įvykusios daug anksčiau, jeigu ne sūnus. Užsienio naujienų portalui „The Sun“ vienas šaltinis teigė, kad dėl visko kaltas net 10 metų amžiaus skirtumas: „Tarp jų yra didelis amžiaus skirtumas. Jeigu jie neturėtų Bearo, dabar jau tikriausiai būtų išsiskyrę. Jie myli savo sūnų ir vis dar rūpi vienas kitu. Klausimas, ar jiems pavyks viską išspręsti ir dirbti siekiant išsaugoti santykius, ar išsiskirti.“

Jau nuo Kalėdų Liamo dažnai nebūna namuose, o Meilės dieną pora taip pat šventė atskirai. Vaikinas asmeninėje socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo nuotrauka su sūnumi, o Cheryl paviešino nuotrauką iš vakarėlio.

Šaltinis: Alfa.lt 

2018 02 20 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt