ketvirtadienis, birželio 4 d.
Lietuva laimėjo „Euroviziją“: internautai išrinko savo favoritus
Stop kadras

Dėl koronaviruso pandemijos atšaukus 2020 metų „Euroviziją“ socialinius tinklus užplūdo liūdesio neslepiančių melomanų žinutės. Dažnas lietuvis tikino, kad praleidom progą puikiai pasirodyti šiame konkurse, tačiau, panašu, kad savotiška pergale galime džiaugtis – nugalėtoją dainų konkurso gerbėjai vis tiek išrinko.

Tinklalapis Esctoday.com nusprendė suteikti galimybę konkurso gerbėjams balsuoti už geriausias dainas ir taip išrinkti „Eurovision Home Contest“ (liet. Namų „Eurovizijos“ konkurso) pavadinto renginio nugalėtoją.

Šiame puslapyje buvo surengtas balsavimas, kurio metu buvo renkama šių metų internetinio konkurso nugalėtoja. Po keturias valandas trukusio balsavimo paaiškėjo, kad laureate tapo Lietuva, kurią šiemet turėjo atstovauti grupė „The Roop“ su daina „On fire“.

„Eurovision Home Contest“, kaip ir tradicinis muzikinis konkursas, vyko kone visą savaitę. Antradienį ir ketvirtadienį buvo surengti pirmasis ir antrasis pusfinaliai, kurių metu paaiškėjo, kad finale turėjo susikauti Albanija, Armėnija, Austrija, Azerbaidžanas, Kipras, Estija, Sakartvelas, Graikija, Islandiją, Izraelis, Latvija, Lietuva, Malta, Šiaurės Makedonija, Norvegija, Lenkija, Rumunijas, Rusija, Švedija, Šveicarija ir, žinoma, nuolatinės finalininkės – Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Vokietija, Italija, Ispanija bei Nyderlandai.

2020 03 28 21:38
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt