penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Lietuvą palikęs praeityje garsus dizaineris V. Autukas: Londonas tapo išsigelbėjimu nuo patyčių ir neapykantos
tiesa.com
LNK
Vitalijus Autukas

„Londonas tapo mano išsigelbėjimu nuo patyčių, neapykantos ir padėjo išsigydyti sunkią ligą...“ – jau šįvakar gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 35-erių Vitalijus Autukas.

Lietuvoje Vitalijus išgarsėjo prieš dešimtmetį, būdamas vos 14-os metų. Savo kurtais drabužiais Vitalijus žavėjo garsias ponias, jos mielai stodavo į eilę, kad moksleivis jas papuoštų. Apie fenomenalius vaikino sugebėjimus ir užsispyrimą tuomet rašė visa spauda, jo kolekcijas rodė televizijos laidos. Tačiau vieną dieną Vitalijus tarsi dingo.

Šįvakar pirmą kartą Vitalijus labai atvirai papasakos savo sėkmės istoriją – kiek ji jam, tuomet dar paaugliui, kainavo. „Kai iš tavęs tyčiojasi visa šalis, kas trečias žmogus gatvėje žino, kas tu toks, ir koks kas dešimtas nepatingi ką nors pasakyti... Kai eini gatvėje, o išlenda koks vyras ir ant tavęs rėkia: tokius kaip tu šaudyti reikia, tu – išsigimėli...“ – pasakos V. Autukas.

Šiandien lietuvis turi Didžiosios Britanijos pilietybę ir gali pasidžiaugti sėkminga karjera Londone – darbu su garsiausiais pasaulyje mados namais. Lietuvoje išgarsėjęs dar paauglys, Vitalijus ne vienus metus kentė ne tik patyčias, bet ir grasinimus, pragariškai dirbo ir tikėjosi tėvynėje sukurti savo verslą. Tačiau sulaukęs pilnametystės nuleido rankas, kaip pats sako, buvo nesvarbu, kad jo kurtomis suknelėmis puošdavosi žinomos damos, – investuoti į jaunojo kūrėjo talentą niekas nenorėjo.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ jau šiandien, 20.00 val., tik per LNK.

2019 10 21 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt