antradienis, liepos 7 d.
Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovaus emigrantas
tiesa.com

Šiemet Lietuva savo atstovą, pasirodysiantį kitų metų pavasarį Švedijoje vyksiančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse, išsirinko gerokai anksčiau. Po įtemptos kovos paaiškėjo, kad Lietuvai atstovaus šiuo metu Italijoje gyvenantis Andrius Pojavis.

Nors niekam nežinomas, tačiau daugiausiai televizijos žiūrovų ir komisijos palaikymo sulaukęs atlikėjas, tarptautiniame Europos dainų konkurse pasirodys su daina „Something“. Iš Jurbarko kilęs atlikėjas, publiką papirko savitu braižu ir energinga charizma.

Po gan netikėto laimėjimo atlikėjas sakė, kad stengsis parodyti patį geriausią rezultatą, koks tik įmanomas ir mielai naudosis Lietuvos muzikos žinovų patarimais bei pagalba. Anot jo, po laimėjimo tai jau tapo ne tik jo asmeniniu, bet ir „visos Lietuvos reikalu“. Laimėtojas taip pat pridūrė, kad po savo vaiko gimimo, šis įvykis ko gero jam bus vienas iš įsimintiniausių gyvenime.

Lietuvos „Eurovizijos“ atrankiniame finale pasirodė septyni iš aštuonių atlikėjų, nes Monika Linkytė iš finalo turėjo netikėtai pasitraukti dėl užklupusios ligos. Finale taip pat pasirodė metų debiutantų titulą pelnęs kolektyvas „Gerai gerai ir Miss Sheep“, „Božolė“, Ieva Zasimauskaitė ir Gabrielius Vagelis, Andrius Pojavis, sykį jau dalyvavęs tarptautiniame „Eurovizijos“ konkurse Linas Adomaitis, Girmantė, grupė „DAR“.

Anot Dariaus Užkuraičio, šiemet „Eurovizijos“ dalyviai susiskirstė į du polius: vieni rinkosi klasikines „eurovizines“ dainas, kiti – ieškojo naujo skambesio.

2012 12 27 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt