antradienis, sausio 19 d.
Lietuvė tapo viena pagrindinių prancūziško serialo herojų
tiesa.com

„Meilės paslaptys“ – kultinis prancūzų serialas, populiarumu šioje šalyje prilygstantis amerikietiškajai „Santai Barbarai“. Skirtingais pavadinimais šis serialas transliuojamas jau beveik dvidešimt metų, o jo aktoriai – tikros žvaigždės. Viena jų – lietuvė Miglė Rimaitytė.

„Nėra tokio prancūzo, kuris nežinotų šio serialo“, – atskleidė kylanti žvaigždė iš Kauno.

„Meilės paslaptys“ – situacijų komedija, kurios herojams nutinka įvairūs ir netikėti dalykai. Pasakojamos meilės, draugystės istorijos ir, aišku, neapsieinama be intrigų. „Sklinda gandai, kad pagal šitą istoriją pastatė serialą „Draugai“. Atvažiavo amerikiečiai, nusipirko teises ir paskui „Draugus“ padarė“, – pasakojo emigrantė Miglė.

KGB agentės Valentinos vaidmenį Miglė gavo be jokių išskirtinių pažinčių ar suktybių: Prancūzijos Bretanės regione su vyru Osvaldu ir dviem vaikais gyvenanti lietuvė tiesiog nuėjo į organizuotą aktorių atranką ir, nors pati nieko nesitikėjo, serialo kūrėjai pasirinko būtent ją: „Apsidžiaugiau, o paskui atėjo kitos mintys: kaip vaiką palikti namuose reikės? Kartu ir laimė, ir problemos atėjo vienu momentu.“

Siekti karjeros Paryžiuje svajoja daugybė menininkų iš viso pasaulio, tačiau Miglė čia atvyko pirmiausia dėl ramesnio gyvenimo ir kokybiško laiko su šeima. „O karjera prasidėjo tarytum savaime“ – laidos „Emigrantai“ kūrėjų komandai pasakojo lietuvė. Tik tiek, kad sėkmė iš pradžių lankė po truputį, o pradėjus filmuotis seriale – dėjo su trenksmu. Dabar lietuvė – viena pagrindinių populiaraus prancūziško serialo herojų.

Šiuo metu Miglė repetuoja teatre Bretanėje, taip pat nuolatos važinėja į Paryžių vaidinti seriale. Lietuvė dirba ir modeliu: fotografuojasi, demonstruoja drabužius. Sėkmingą gyvenimą svetur sukūrusi lietuvė į tėvynę grįžti neskuba. „Man atrodo, kad pasaulis mums atviras ir kur tavo šeima bei širdis – ten tavo namai“, – pripažino aktorė.

2017 06 21 10:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt