pirmadienis, liepos 6 d.
Lietuviai magai užbūrė žiūrovus
tiesa.com

Magijos teatras „DiArchy“ surengė teatralizuotą 4D vaizdo projekcijų ir lazerių šou ant Druskonio ežero, kur atgijo M. K. Čiurlionio paveikslai ir įvyko daug stebuklų. Stebėti DiArchy artistų pasirodymą susirinko rekordinis skaičius druskininkiečių ir kurorto svečių. Virš ežero vandens karaliavo visos keturios stichijos: vanduo, oras, žemė ir ugnis.

 „Šiam projektui išnaudojome visas magiškas galias. Turbūt M.K.Čiurlionio dvasia padėjo ir būtent renginio metu buvo labai palankus oras — nei lietaus, nei vėjo. Be abejonės, idėjom visą širdį ir sielą, nes tai mūsų mylimiausias miestas, kur turim garbę gyventi ir kurti.“, - kalbėjo magas Arvydas Gaičiūnas.

Jo sesuo ir scenos partnerė taip pat neatsidžiaugė įspūdingu šou, pateisinusiu visas viltis. „Džiaugiamės, kad mūsų kartais beprotiškas idėjas jau ne pirma karta palaiko druskininkiečiai bei rėmėjai. Pirmas eksperimentas, kurį mes atlikom didžiajame vandens parko baseine, buvo projektas „Gyve be oro“. Tuomet mums pavyko pasiekti pasaulio nebuvimo be oro po vandenių rekordą. Šį kartą Druskininkų vandens parkas palaikė ir patikėjo idėją sukurti misterijos šou ant vandens.“, - sakė Diana Gaičiūnaitė-Dirmė.

Magai pridūrė, jog „DiArchy” teatralizuotas 4D vaizdo projekcijų šou ant vandens — tai tik pavadinimas. „Iš tikrųjų gyvybės šiam renginiui įkvėpė kiekvienas žmogus, kuris atėjo prie Druskonio ir tikimės, kad prisiminimai apie šventę, apie magiją ilgai liks jūsų širdyse!“, - džiaugėsi brolis ir sesuo.

Video iš renginio galite pamatyti čia:

2014 06 11 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt