ketvirtadienis, liepos 9 d.
Lietuvis hercogienei Catherine numezgė suknelę
tiesa.com

Tolimųjų reisų vairuotojas Valentinas Kairys visą Lietuvą stebina savo išskirtiniu pomėgiu – suknelių mezgimu. Vyras išdrįso vieną savo kūrinį nusiųsti ir besilaukiančiai hercogienei Kate Middleton, iš kurios jau spėjo sulaukti padėkos, pranešė LNK laida „Labas vakaras, Lietuva“ ir portalas Delfi.lt.

Vyras sukneles mezga laisvu laiku tiesiog vilkiko kabinoje. Hercogienei vyras numezgė raudoną platėjančią suknelę. Pasak vyro, žinodamas, kad garsioji moteris laukiasi, jis nusprendė padaryti dovaną ir numegzti jai suknelę. Catherine rūbų dydį sužinoti nebuvo sunku, nes tokios informacijos pilna internete.

Jau po mėnesio vyras iš karališkųjų rūmų sulaukė padėkos laiško, kuriame dėkojama už dėmesį parodytą Kembridžo kunigaikštienei. V. Kairį, kai jis buvo vos šešerių metų berniukas, išmokė megzti mama, nuo laiko tai vyrui tapo hobiu.

„Iš pradžių buvo kaip ir gėda, bet draugas paskatino - pasakė, kad tuo reikia didžiuotis, o ne gėdytis", - sakė jis. Vyras mezga tik savo malonumui ir visus kūrinius linkęs dovanoti, o ne parduoti.

2013 06 17 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt