antradienis, liepos 7 d.
Lietuvis nusifilmavo Shakiros vaizdo klipe
tiesa.com

Lietuvis emigrantas nusifilmavo garsiosios Shakiros vaizdo klipe, kuris per kelias dienas „Youtube“ vaizdo įrašų platformoje buvo peržiūrėtas daugiau, nei 50 milijonų kartų.

Viena garsiausių planetos dainininkių Shakira, kurdama vaizdo klipą naujausiam savo hitui „Chantaje”, į komandą pasikvietė lietuvį Marių. Septynerius metus dirbantis ir gyvenantis Barselonoje lietuvis klipe atsidūrė tarp pagrindinių herojų.

„Esu šokėjas ir aktorius, dažnai tenka dirbti tarptautiniuose projektuose, mane kviečia ne tik į vaizdo klipus, bet ir į didelius filmus“, - radijo eteryje prisipažino vaikinas.

„ZIP FM“ klausytojams emigrantas papasakojo, kad į klipo filmavimą jį pakvietė pažįstama choreografė. „Nebuvo jokios atrankos, jokio konkurso, tiesiog jai pasirodė, kad esu tinkamiausias šitam vaidmeniui. Pakvietė, aš sutikau ir viskas, esu klipe”, - džiaugėsi Marius, nusifilmavęs šokantis šalia Shakiros.

Anot, neeilinį vaidmenį gavusio lietuvio, garsi dainininkė – labai draugiškas žmogus. Filmavimo aikštelėje nebuvo jokios arogancijos, Shakira elgėsi taip pat, kaip ir kiti ten dirbę žmonės. „Negaliu jos pavadinti pasikėlusia, nes ji labai miela“, - įspūdžiais dalinosi Marius.

Per pirmąsias dvylika dienų nuo klipo įkėlimo į „Youtube“ vaizdo įrašų platformą jį peržiūrėjo daugiau, nei 50 milijonų žmonių, o daina „Chantaje” tapo vienu grojamiausių šių dienų hitu radijo stotyse visame pasaulyje.

[5506]

[5507]

[5508]

2016 11 30 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt