pirmadienis, liepos 6 d.
Lietuvos ambasada paslaugas teiks Rytų Anglijoje
tiesa.com

Siekdama Lietuvos piliečiams sudaryti geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje 2016 m. gruodžio 5 d. organizuoja konsulinę misiją į Peterboroughą, o gruodžio 6-8 dienomis – į Bostoną.

Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl LR pasų, asmens tapatybės kortelių išdavimo (keitimo), užsienyje sudarytų santuokų ar gimusių vaikų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, atliekami notariniai veiksmai, taip pat priimamos Lietuvos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijos, bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai.

Konsulinė misija Piterbore vyks adresu: Reception Room, Town Hall, Bridge Street, Peterborough, PE1 1HF.

Konsulinė misija Bostone vyks adresu: Fydell House (antras aukštas, room 2), Boston, Lincolnshire, PE 21 6HU.

Pageidaujančius kreiptis dėl konsulinių paslaugų prašome registruotis iš anksto siunčiant prašymą el. paštu konsulinis.uk@urm.lt

Prašyme būtina nurodyti visų asmenų, kurie kreipsis dėl konsulinių paslaugų, vardus, pavardes, asmens kodus (jei asmens kodas dar nesuteiktas - gimimo datas), taip pat dėl kurios ar kurių konsulinių paslaugų kreipsitės, į kurį miestą ir kurią dieną pageidaujate atvykti.

2016 11 08 06:55
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt