pirmadienis, birželio 1 d.
„Lietuvos balsas. Vaikai“ projekte latvė paliks D. Montvydą be žado: aš buvau kažkur kitur

LNK projektas „Lietuvos balsas. Vaikai“ toliau tęsia aklųjų perklausų etapą, o žiūrovus su virusais ir nuoboduliu namie kovoti kviečia su gyva muzika, pozityvumu ir neįtikėtinais vaikų balsais. Jau šį vakarą 19.30 val. per LNK talentingi dalyviai į sceną žengs dėl vieno tikslo – dirbti su pačiais geriausiais vokalo ekspertais Lietuvoje.

Tačiau projekte vaikai visą komandą ir žiūrovus stebina ne tik balsu, bet ir savo istorijomis. Vieną tokių papasakos ir iš Latvijos atvykusi Anastasija.

„Su šeima dažnai lankomės Lietuvoje. Labai mylim Vilniaus senamiestį. Taip pat turiu draugę iš Lietuvos, kurią visada aplankau ir ji man parodė šį projektą. Mane iškart sužavėjo projekto atmosfera“, – apie sprendimą atvykti dalyvauti net iš kitos šalies kalba Anastasija.

Anastasijos sprendimas tikrai pasiteisins – mokytojai sunkiai tvardys emocijas, išgirdę neeilinį mergaitės balsą. O projekto komanda liks nustebinti, kai dalyvė į interviu atsiveš vieną iš namuose laikomų egzotinių gyvūnų Patriką. Pasirodo, tokių Anastasijos namuose gyvena daugiau nei keturiasdešimt!

„Iš pat pradžių norėjau turėti šuniuką. Vieną kartą mano tėvai išvažiavo į kitą šalį ir iš jos man parvežė pliušinį žaislą, kurį pavadinau Čarliu. Po penkių metų įsigijome šuniuką, kurį irgi pavadinau Čarliu. Po to užsinorėjau egzotiško gyvūno, bet daugeliui gyvūnėlių turiu alergiją. Tėvai nupirko man porą didžiulių sraigių. Vėliau pradėjau vežti sraiges iš įvairių šalių ir įvairių rūšių. Tai tapo tradicija. Pradėjau dalyvauti tarptautiniuose konkursuose su savo sraigėmis ir iš jų parsiveždavau dar daugiau sraigių. Taip ir gavosi toks skaičius. Taip pat dar įsigijau ir iguaną“, – apie savo namų gyventojus pasakoja Anastasija.

Jaunoji dalyvė pasakoja, kad su savo augintiniais praleidžia labai daug laiko ir net kartu klausosi klasikinės muzikos. Dėl didžiulės meilės sraigėms, Anastasija net sukūrė atskirą jų profilį Instagrame, kuriame šios, pasirodo, susilaukia ir didžiulio dėmesio.

„Toje anketoje yra viskas apie sraiges. Ten keliu ir Patriką, ir visas kitas sraiges. Su kiekvienu įkėlimu gaunu virš penkių šimtų like paspaudimų“, – sraigių influencinimo užkulisius atskleidžia ji.

Tačiau mergaitė turi ne tik neeilinę gyvūnėlių kolekciją, bet ir neeilinį balsą, kuris prie kėdės prikaustys net patį Donatą Montvydą: „Pasakyčiau, kad tu esi talentas. Trumpai – išgrynintas talentas. Jaučiu, kad tu esi labai jautri, o tavo balsas toks geras dainuojant tokio tipo dainas. Man buvo garbė sėdėti čia ir klausytis tavęs. Aš buvau kažkur kitur, ne čia.“

Šią fenomenalią mergaitę, jos sraigę Patriką bei mokytojų tarpusavio kovą dėl šio talento galėsite išvysti jau šį sekmadienio vakarą 19.30 val. per LNK.

2020 03 29 13:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt