pirmadienis, birželio 1 d.
„Lietuvos balsas. Vaikai“ trikovose – dvylikametis Matas, „Vogue“ elementais visus palikęs be žado
Alfa.lt

Šį sekmadienį LNK eteryje pasirodys jau trečioji ir paskutinė „Lietuvos balsas. Vaikai“ projekto trikovų laida, kurioje paaiškės, kurie vaikai iškovos paskutines vietas pusfinalio etape. Projekto mokytojų Donato Montvydo, Monikos Marijos bei Manto Jankavičiaus laukia itin nelengva užduotis – įtampa auga, o pasirodymai nustelbia vienas kitą.

Trečiojoje trikovų laidoje išsiskirs Monikos Marijos komandos trejetas. Jame – Jungtinėje Karalystėje gyvenanti Lina, jau nustebinusi savo drąsa ir repo sugebėjimais bei charizmatiškoji šokėja Gabrielė. Trečiasis komandos narys – jau aklosiose perklausose visas mokytojų kėdes atsukęs Matas, trikovų etape pademonstruosiantis ir tokius šokio sugebėjimus, kurių nesitikės niekas.

Po pirmosios trikovų repeticijos berniuką gyrė ir komandos draugė Lina: „Jam sekėsi gerai. Manau, kad jis tikrai yra „wow“. Jam labai tinka šita daina. Aš kai pirmą kartą išgirdau, kaip jis dainuoja, man tiesiog nuėmė galvą“.

Trejetui atiteko užduotis parengti pasirodymą su atlikėjos Fleur East kūriniu „Sax“. Tačiau šį kartą projekto profesionalų komanda suprato, kad tokiam kūriniui scenoje reikalingas ir ypatingas šou, todėl buvo nuspręsta sukurti išskirtinę choreografiją.

Įprastai tylus ir išsišokti nemėgstantis, tačiau savo išskirtiniu vokalo valdymu visą šalį bei projekto profesionalus jau sužavėjęs Matas, šį sekmadienį atskleis ir dar vieną savo talentą. Paaiškės, jog dvylikametis berniukas yra puikiai įvaldęs šiuolaikinio šokio bei „Vogue“ techniką ir šįkart yra pasirengęs scenoje parodyti dar nematytą savo pusę.

Matas sako, kad trikovų etapo labai laukia, o jaudinasi kiek labiau, nei prieš akląsias perklausas – vis dėlto, šįkart iš trijų dalyvių teks pasirinkti vieną: „Neįsivaizduoju, kas pateks į pusfinalį – gali būti visko. Tačiau aš – vienintelis berniukas Monikos Marijos komandoje, galbūt tai man padės. Šiaip aš esu kuklus ir nedrąsus. O scenoje aš bandau atiduoti viską, kiek galiu – ten parodau savo tikrą veidą.“

Mato išskirtinių šokio judesių šį sekmadienį pro akis nepraleis ir mokytojai, o Donatas Montvydas tai įvardins, kaip įgimtą talentą: „Noriu įvertinti Mato kūno kalbą. Tai, kaip tu judi, buvo taip stilinga ir tu tą darai su tokiu teisingu jausmu.“

„Tai, ką čia pamačiau, buvo ne šio vakaro, o apskritai pats geriausias, energingiausias, pats „nurautiškiausias“ pasirodymas“, – emocijų neslėps Mantas Jankavičius.

„Matai, tavo šokio gebėjimai – nerealūs. Galiu vertinti ir tavo balsą – jis nuostabus, neturiu priekaištų. Bet tavo šokio gebėjimai... Aš kai sužinojau, kad tu šitą jausmą atsinešei pats, kad tavęs niekas neišmokė, kad tavęs niekas neprivertė taip daryti, tai man buvo pati didžiausia staigmena“, – pasirodymu džiaugsis Monika Marija.

„Anksčiau aš neskirdavau tiek daug laiko komandų skirstymui. Šita komanda man kėlė daugiausiai klaustukų ir dabar aš pagalvojau – „O Dieve!“. Aš sukūriau sau labai nepatogią situaciją, kadangi reikia išsirinkti vieną, o jie visi trys yra visiškai nerealūs“, – po pasirodymo nerimaus trejeto mokytoja.

Tačiau ar pagyros Mato šokio judesiams bus priežastis jam patekti į pusfinalį, kokį sudėtingą sprendimą priims Monika Marija ir kaip atrodys išskirtinis vaikų ir profesionalų sukurtas šou, pakėlęs visą areną ant kojų – pamatysime jau šį sekmadienį, 19.30 val., per LNK.

2020 04 23 13:10
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt