ketvirtadienis, liepos 9 d.
„Lietuvos balso“ aklosiose perklausose – pirmi mokytojų nesutarimai
tiesa.com
organizatorių nuotr.
Lietuvos balsas

Šią savaitę net tris dienas nuo antradienio Vilniaus „Siemens“ arenoje filmuojamos „Lietuvos balso“ septintojo sezono aklosios perklausos, kuriose daugiau nei septyniasdešimt dalyvių vien tik savo balsu bando sužavėti Donatą Montvydą, Justiną Jarutį, Monique ir Moniką Liu.

Septintas projekto sezonas kupinas naujienų, o viena jų – projekto taisyklėse. Kultinėse mokytojų kėdėse šalia didžiojo raudonojo mygtuko atsirado dar trys, kitus mokytojus blokuojantys, mygtukai, į mokytojų kovą dėl geriausių balsų įnešę dar daugiau intrigų.

„Šis formato atnaujinimas yra tik keliose pasaulio šalyse. Block mygtukas – intriguojanti naujiena, leidžianti kiekvienam mokytojui vieną kartą per aklųjų perklausų etapą užblokuoti savo varžovą ir taip užkirsti kelią jam gauti norimą dalyvį. Dažniausiai šis mygtukas panaudojamas dėl labai ypatingų balsų, galima sakyti tų, kuriuose mokytojai įžvelgia gal net galimą laimėtoją ir nuspėja, kuris mokytojas jį taip pat gali pasirinkti. Toks elementas stipriai atgaivins aklųjų perklausų dinamiką ir įneš dar daugiau azarto, kurio ir šiaip su šio sezono žvaigždėmis tikrai netrūksta“, – apie formato naujieną sako vyriausiasis projekto prodiuseris Gediminas Jaunius.

Kalbėdamas apie azartą, G. Jaunius tikrai nesuklydo – jau antrąją perklausų dieną ši naujovė mokytojų kėdėse buvo išbandyta. Dėl scenoje pasirodžiusios pačios Rositos Čivilytės pritariančiosios vokalistės iš proto ėjo visi keturi mokytojai, ir tik jiems visiems atsisukus, Monika Liu suprato, kad kažkuris kolega atėmė iš jos galimybę tapti talentingos dalyvės mokytoja.

„Kas tai padarė? Kuris iš jūsų?“ – pasipiktinimo neslėpė Monika Liu, bandydama išsiaiškinti, kuris iš mokytojų blokavo jos pasirinkimą. Tačiau nė vienas iš trijų kolegų išsiduoti neketino – kas blokavo mokytoją, tiek pati Monika Liu, tiek žiūrovai galės išvysti tik televizijos eteryje.

„Nuo šios minutės nebebus jokių moteriškų draugysčių“, – po tokio žingsnio Monika Liu pareiškė šalia sėdinčiai Monique, įtardama, kad tai padaryti galėjo būtent ji.

Bloko mygtukas trečiadienio filmavimų metu buvo panaudotas ir dar kartą, ir vėl tai pačiai mokytojai, o tai reiškė, kad, net neįpusėjus aklosioms perklausoms, du iš trijų mokytojų savo blokavimo galimybę išnaudojo būtent Monikai Liu.

„Tai labai daug ką pasako. Vadinasi, kažkurie du iš trijų mokytojų manęs labai bijo“, – filmavimų metu sakė charizmatiškoji Monika Liu, kuri per pirmas dvi filmavimų dienas tapo geidžiamiausia septintojo sezono dalyvių mokytoja.

Kova dėl geriausių balsų tęsis ir šiandien, ketvirtadienį, Vilniaus „Siemens“ arenoje 15 ir 19 valandomis.

2019 07 04 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt