sekmadienis, liepos 12 d.
„Lietuvos balso“ testas ne tik internete, bet ir realybėje
tiesa.com

Specialiai projektui „Lietuvos balsas“ sukurtas balso testas jau prieinamas ne tik interneto lankytojams, bet ir tiems, kurie savo vokalines galimybes nori išbandyti realybėje. Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių „Coffee Inn“ įrengti projekto „Lietuvos balsas“ kampeliai, kuriuose balso testo pagalba galima įdainuoti penkias gražiausias ir šilčiausias kalėdines dainas, – pranešė lnk.lt.

Pasak „Lietuvos balso“ organizatorių, „balso testas“ sulaukė didžiulio populiarumo, mat jo pagalba išbandyti jėgas gali kiekvienas, o programa balsą ne tik įrašo, bet ir įvertina – remdamasi jo stiprumu ir ekspresija, skiria atitinkamą balą. Todėl nuspręsta „balso testą“ iš interneto perkelti ir į realią erdvę, kur jį išbandyti galėtų dar daugiau žmonių. Kavinėse įrengtose specialiose „Lietuvos balso“ zonose lankytojų laukia mini įrašų studija, kurioje esantis kompiuteris leidžia pasirinkti vieną iš penkių kalėdinių dainų karaokė. Tą padarius, telieka užtraukti mėgstamą dainą ir nepamiršti šypsotis, nes dainuojantįjį filmuoja kamera.
Tinklalapyje lnk.lt buvo skelbiama, jog įrašiusieji savo balsą ir sulaukę „balso testo“ įvertinimo, galės pasidalinti savo įrašu „Lietuvos balso“ Facebook puslapyje, kur juos vertins ir komentuos puslapio fanai. Kasdien keturi talentai, kuriuos balso testas įvertina geriausiai ir kurie surenka daugiausiai „Patinka“ paspaudimų, gauna specialų „Coffee Inn“ prizą.
Kalėdinių dainų kampelis – tik projekto „Lietuvos balsas“ ir didžiausio Lietuvoje kavos išsinešimui tinklo „Coffee Inn“ draugystės pradžia: ji tęsis per visą projekto laikotarpį, taigi daugiau staigmenų – dar pakeliui, pranešė lnk.lt.
 

2011 12 21 21:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt