antradienis, rugpjūčio 4 d.
Lietuvos bušido federacija pranešė savo poziciją dėl E. Dragūno ir kovotojo A. Misiūno konflikto
tiesa.com
bushido.lt
Arnoldo Misiūno ir Egidijaus Dragūno konfliktas

Sekmadienį socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje pasklido vaizdo įrašas, kuriame po bušido turnyro „KOK’80 World series 2019 & MMA Bushido Hero’s“ užfiksuotas konfliktas tarp Egidijaus Dragūno ir kovotojo Arnoldo Misiūno. Vaizdo įraše žinomas vyras iš pradžių bandė kovotoją nuraminti po pralaimėjimo, tačiau vėliau užplūdo jį necenzūriniais žodžiais.

Lietuvos bušido federacija (LBF), reaguodama į žiniasklaidoje pasirodžiusią vaizdo medžiagą, praneša visiškai atsiribojanti nuo to, kas įvyko.

LBF prezidentas Donatas Simanaitis teigia, kad toks E. Dragūno elgesys nėra toleruotinas. „Tačiau šioje situacijoje belieka džiaugtis kovotojo A. Misiūno profesionalumu ir gebėjimu susitvardyti, – sakė D. Simanaitis. – Kovotojas pademonstravo savo šaltą protą ir nepasinaudojo savo gebėjimais.“

Šiuo metu LBF atstovai aiškinasi, kokiomis aplinkybėmis E. Dragūnas pateko į persirengimo kambarį, į kuriuos apsauga neturėjo praleisti pašalinių asmenų.xx D. Simanaitis taip pat informuoja, kad nei LBF, nei sportininkas nedavė sutikimo viešinti vaizdo medžiagos. Šiuo metu yra aiškinamasi, kokiomis aplinkybėmis išplito vaizdo įrašas.

LBF prezidentas taip pat pranešė sulaukęs E. Dragūno atsiprašymo už įvykusią situaciją.

2019 11 18 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt