sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Lietuvos garsenybės papasakojo apie vaikystę be tėvų
tiesa.com

Laidoje „KK2 Penktadienis“ žinomi žmonės papasakojo apie savo nelengvą kelią į pripažinimą. Lietuvos teatro ir muzikos akademijos auklėtinis baritonas Gopalas Michailovskis atskleidė, kad jo vaikystė buvo ypač sunki.

„Kelias nebuvo lengvas. Kelias prasidėjo nuo vaikų namų. Ten buvau nuo kūdikystės. Pradžioje lankydavo dar mamos sesės ir mama, bet paskui ji nustojo mane lankyti ten. Aš į vaikų namus buvau paimtas, kai gulėjau ligoninėje ir tuo metu mano mama buvo pasodinta į kalėjimą“, - laidoje kalbės G. Michailovskis.

Gopalas sakys, kad vaikystėje jam teko patirti patyčias ne tik iš vaikų, bet ir iš mokytojų: „Ir paprastai vaikai neišvengia patyčių, o aš būdamas išskirtinis kažkokia tai prasme, o dar ir iš vaikų namų, tai sulaukdavau patyčių ir iš vaikų, ir iš mokytojų“.

Vilniaus dailės akademijos dėstytojo Remigijaus Gatavacko ir jo brolio Algirdo gyvenimo kelias nebuvo rožėmis klotas. Vaikystę dvyniai praleido vaikų namuose bei laidoje pasakos, kad yra dėkingi savo auklėtojoms, kad jos berniukus nukreipė teisingu keliu.

„Mes namuose meno neturėjome, bet pamatęs meną, aš jį norėjau turėti. Ir kadangi mes jo neturėjome, stengiamės, kad kiti jį turėtų“, - laidoje sakys Vilniaus dailės akademijos dėstytojas Remigijus Gataveckas.

Operos solisto Vytauto Juozapaičio dukra Ieva Juozapaitytė laidoje kalbės, kad ji visuomet norėjo rinktis dainininkės kelią, tačiau tėvai ją bandė atkalbėti.

„Buvo viena naktis. Grįžome po spektaklio ir sėdėjome, šnekėjome, kokia ši specialybė yra sudėtinga ir jie sugebėjo tą naktį mane atkalbėti. Tuomet aš pasirinkau, kad stosiu į Vilniaus universitetą, į Teisės studijas, bet tada supratau, kad jie specialiai mane atkalbinėja ir norėjo pažiūrėti, ar palūšiu, ar ne ir tuomet pasiryžau stoti į Lietuvos teatro ir muzikos akademiją. Be to, pirmais metais nepavyko įstoti, todėl vienerius metus dar studijavau teisę“, - laidoje pasakos Ieva Juozapaitytė.

2017 03 17 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt