antradienis, rugpjūčio 3 d.
„Lietuvos talentai. Supervaikai“ nugalėtojas J. Vozbutas jau žino, kur išleis laimėtus pinigus
Alfa.lt

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai stebėjo projekto „Lietuvos talentai. Supervaikai“ superfinalą. Jo metu paaiškėjo šou nugalėtojas – mygtukiniu akordeonu grojantis Jonas Vozbutas. Keturiolikmetis sulaukė daugiausiai žiūrovų balsų – jam atiteko 10 tūkst. eurų.

Projekto scenoje pasirodė ir dėl geriausiojo vardo kovojo 10 dalyvių: „Modus Dance“, Goda Pučkutė, Diana Rekel, Paulius Rimeikis, Tėja ir Deimantė, Kristina Bujanauskaitė, „Smaragdo miesto žonglierės“, Aurėja Šedbaraitė, šokių kolektyvas SFINX ir projektą nugalėjęs Jonas Vozbutas. Jaunasis akordeonistas iš atrankų pateko tiesiai į superfinalą. „Auksinį mygtuką“ jam paspaudė laidos vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys.

Nugalėtojas priklausė tik nuo žiūrovų – juo tapo daugiausiai palaikymo sulaukęs šou dalyvis. II vieta atiteko oro akrobatei Kristinai Bujanauskaitei, III vietą užėmė šokėjos „Smaragdo miesto žonglierės“. Teisėjai Neringa Čereškevičienė, Justinas Jankevičius ir Marijus Mikutavičius lemiamos kovos metu turėjo tik patariamąjį balsą. Teisėjai buvo nusiteikę ypač šventiškai ir visiems dalyviams žarstė komplimentus, skatino judėti į priekį ir ugdyti savo talentus.

Superfinale Jonas atliko žinomų kūrinių muzikinę kompoziciją. „Aukščiausias lygis“, – sakė J. Jankevičius. „Neturiu, ką pasakyti... Išgirdau visą muzikinį pasaulį. Tu esi meistras“, – sakė N. Čereškevičienė.

Iš karto po emocingo superfinalo kalbintas projekto nugalėtojas sakė negalintis pasakyti, kokios emocijos jį užvaldė, jų labai daug. J. Vozbutas dar prieš nugalėdamas pagalvojo, kur leistų laimėtus pinigus. Berniukas širdyje tikėjosi laimėti, tačiau nenuvertino ir kitų dalyvių. J. Vozbutas labai džiaugiasi tėvų, draugų, mokytojų palaikymu, kuris lydėjo viso projekto metu. Mažeikiuose gimęs berniukas šiuo metu gyvena ir mokosi Šiauliuose.

„Laimėtus pinigus išleisiu naujam akordeonui. Jis bus šiek tiek didesnis, kainuoja apie 21 tūkst. eurų. Teks dar tėčiui pridėti trūkstamą sumą“, – gerų emocijų nestokojo nugalėtojas.

J. Vozbutas pasakojo, kad muzika jo gyvenime atsirado netikėtai. Berniuko tėtis norėjo, kad sūnus grotų gitarą, tačiau muzikos mokykloje jam patarė groti klavišiniu instrumentu. Jonas rinkosi tarp akordeono ir pianino. Pasirinko akordeoną, nes jis atrodė netradiciškas, norėjo jį išbandyti. Pradėjęs groti nuo septynerių metų, J. Vozbutas spėjo aplankyti daugybę konkursų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

„Teisėjų atrankoms pradėjau ruoštis likus savaitei iki filmavimo. Kai kažką nori labai gerai padaryti, tai kainuoja ir darbo, ir nervų. Kadangi gavau „Auksinį mygtuką“, galėjau kryptingai ruoštis superfinalui. Karantino metu nebuvo koncertų, kitų veiklų, todėl galėjau tobulinti savo grojimą. Į projektą aš atėjau tam, kad populiarinčiau savo instrumentą tarp jaunimo. Manau, kad „Lietuvos talentai. Supervaikai“ man tikrai padėjo tą pasiekti. Dabar norisi šiek tiek pailsėti, išsimiegoti“, – kalbėjo šou nugalėtojas.

2020 06 01 13:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt