trečiadienis, liepos 6 d.
„Lietuvos talentuose“ – mentalisto N. Kin šou: „Pasirodymas brandintas daugiau nei 10 metų“
Alfa.lt
Lietuvos talentai
Nicholas Kin

Šį šventinį vakarą žiūrovus prie ekranų pakvies populiarusis TV3 projektas „Lietuvos talentai“. Šou kiekvieną kartą sugeba nustebinti ir sužavėti, o šį sekmadienį neabejotiną įspūdį žiūrovams paliks mentalistas ir iliuzionistais Nicholas Kin. Projekto scenoje jis pademonstruos pasirodymą, kuriam subręsti prireikė net dešimties metų.

Mentalistas Nicholas Kin gimė ir užaugo Lietuvoje, Kaune. Savo talentą jis apibūdina kaip „stebinantį žmones“. Nicholas yra žmogus, kuris naudojasi savo 5 turimais pojūčiais, kad sukurtų pagrindinę iliuziją – turintis šeštąjį.

Nicholas Kin neslepia, kad praėję dveji metai buvo ypatingai sudėtingi. Prasidėjus pasaulinei pandemijai, žlugo jo suplanuoti šou užsienyje. O vienas iš labiausiai lauktų pasirodymų – Didžiosios Britanijos talentų šou.

2019 metais mentalistas nuvyko į britų talentus. Atranka buvo milžiniška – tam, kad patektų į pirmąjį etapą, Nicholas turėjo laukti 1300 žmonių eilėje. Iš jų tik 40 buvo atrinkti į kitą etapą.

„Ta diena man buvo be galo svarbi. Norėjau praplėsti akiratį ir neapsiriboti vien tik Lietuva. Teko dalyvauti labai daug projektų užsienyje, tačiau viena iš pagrindinių svajonių buvo britų ir amerikiečių talentai. Pagalvojau, kodėl nepabandžius, kodėl turiu būti uždarytas vienoje erdvėje?“ – pasakos laidoje mentalistas.

Britų talentų šou N. Kin pamatė labai daug įvairių asmenybių ir skirtingų žmonių. Tam, kad patektų į filmuojamų atrankų etapą, prieš tai reikėjo pereiti dar dvi. Viskas pavyko puikiai, N. Kin praėjo, laukė skambučio... Ir tada į pasaulį atėjo COVID-19 pandemija ir visi keliai į Didžiąją Britaniją užsidarė.

„Dabar mažais žingsniais viskas sprendžiasi. Gal kitais arba dar kitais metais vyksiu rodyti savo talento. O šioje talentų scenoje rodysiu būtent tą numerį, kurį buvau paruošęs britų TV atrankoms. Tai pasirodymas, kuris yra brandintas daugiau nei 10 metų“, – atskleis šou dalyvis.

N. Kin tikina, kad norus reikia galvoti atsargiai, mat jie ima ir išsipildo. Tačiau ir šio „Lietuvos talentų“ dalyvio gyvenime labai daug siekių ir planų. „Man svarbu yra pereiti vieną tikslą, pabaigti jį ir tada galiu planuotis kitus“, – sakys mentalistas.

Ar N. Kin pavyks sužavėti šou teisėjus? Ar dalyvis pateks į kitą etapą? Tą sužinosime jau šį vakarą.

„Lietuvos talentai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3!
2022 04 17 12:20
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt