trečiadienis, liepos 6 d.
„Lietuvos talentuose“ nuskambėjo „auksinis mygtukas“: I. Jankauskaitė jį paspaudė gatvės muzikantui
Alfa.lt
TV3
„Lietuvos talentai“

Sekmadienį TV3 žiūrovai stebėjo projektą „Lietuvos talentai“. Laidoje pasirodė dainuojantys, šokantys, grojantys, triukus rodantys ir kiti talentai. Teisėjai Marijus Mikutavičius, Inga Jankauskaitė ir Justinas Jankevičius sprendė, kuris dalyvis yra vertas keliauti į kitą etapą. Pagrindinis šou prizas – 10 tūkst. eurų.

Laidos metu nuskambėjo „auksinis mygtukas“. I. Jankauskaitė jį paspaudė gatvės muzikantui Robertui Sidorovs. Scenoje jis prisistato kaip „Elemental Cello“. Dalyvio talentas – groti elektrine violančele su „looper“ pedalu. Lietuviškai kalbantis latvis stebina Basanavičiaus gatvės praeivius. „Išgirdau didelį skausmą, jautrumą. Po šia melodija slepiasi istorija“, – kalbėjo I. Jankauskaitė.

Pirmoji į sceną žengė Jūratė Mikštienė, kurios talentas yra rašyti eilėraščius. Jautrias eiles padeklamavusi dalyvė nepateko į kitą etapą. Labiausiai Jūratė norėjo išgirsti I. Jankauskaitės nuomonę, o teisėja ją pagyrė.

Vėliau scenoje pasirodė Jūratės dukra Ieva Mikštaitė. Šešiolikmetė scenoje atliko Beyonce dainą. „Daina didesnė už jus, bet kaip savamokslė, gerai tvarkotės“, – sakė I. Jankauskaitė. Ieva išgirdo du „taip“ ir pateko į kitą etapą.

Estera Dainutytė ir Smiltė Rimkevičiūtė šoka nuo mažų dienų. Mergaitės yra tituluotos gatvės šokių šokėjos, skinančios laurus pasaulyje. Dalyvės išgirdo tris „taip“ ir pateko į kitą etapą.

Šokėjos „MODE“ bando laimę projekte jau ketvirtą kartą. Šį kartą šokis buvo skirtos futbolo varžyboms. Deja, bet šokėjos į kitą etapą nepateko. „Geras sumanymas, gera choreografija, bet turiu „kabliukų“. Išpildymas prašosi chirurginio tikslumo“, – sakė I. Jankauskaitė.

Rokas Benesevičius save pristato kaip menininką. Monique buvo jo klasiokė ir paskatino jį dainuoti. Rokas išgirdo vieną „taip“ ir nepateko į kitą etapą. „Jūsų energija ir pozityvumas yra puikūs“, – sakė J. Jankevičius.

Ana Lengvinytė ir Julija Čerkelytė šoka ant juostų. Jaunosios gimnastės sulaukė didžiulio publikos palaikymo. Mergaitės išgirdo du „taip“ ir pateko į kitą etapą.

Dominyka Juraitė grojo fortepionu ir norėjo įveikti scenos baimę. Deja, bet merginos pasirodymas nesužavėjo teisėjų ir jie nutraukė pasirodymą. „Pasirodymas dar neparuoštas. Visi ženklai rodo, kad turite muzikalumą“, – sakė J. Jankevičius.

Edgaras Mažeika surengė pasirodymą tyloje. Projekte jis dalyvauja 3 kartą. Deja, bet teisėjai teigė, kad vieno triuko buvo per mažai – pasirodymas buvo per trumpas. Edgaras išgirdo vieną „taip“.

Buvusi balerina Inga Briazkalovaitė į projektą atėjo tam, kad populiarintų vertikalų šokį. Šokėjos profesionalumas sužavėjo visus tris projekto teisėjus ir visi jie pasakė „taip“. „Tai yra įspūdinga... Pirmą kartą gyvenime mačiau tokį dalyką“, – kalbėjo M. Mikutavičius.

2022 04 11 10:46
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt