sekmadienis, lapkričio 28 d.
Likus kelioms savaitėms iki koncerto arenoje „8 Kambarys“ dalijasi naujausiu kūriniu „Burtai“
Alfa.lt

Skaičiuodama paskutines savaites iki didžiojo koncerto „Žalgirio arenoje“, grupė „8 Kambarys“ kviečia išgirsti dar vieną premjerą ​„Burtai“.​ Paslaptinga magija užburianti daina šiandien internete suskambo visiškai kitokiais motyvais nei buvo pristatyta vasaros koncertuose. Pasak grupės narių ​Deivido Alejūno-Corsalio​ ir ​Karolio Talučio-Talaz​, ji turėjo net keturias skirtingas versijas, kol, galiausiai, viena iš jų tapo oficialia.

„Ši daina yra apie aistrą, kurią įžiebti gali moters burtai. Kiekviena moteris turi kažką ypatingo, kas yra nepaaiškinama jokiu mokslu. Jos gali apkerėti ir tada jau muša visus saugiklius viduje. Nežmoniška aistra. Apie tai yra šis kūrinys“, ​–​ pasakoja Talaz. Jam pritaria ir Corsalis, taip pat ne kartą susidūręs su moteriškais burtais. Anot jo, net ir didžiausiuose pykčiuose moteriški kerai visada paverčia bejėgiu.

Kaip ir visose grupės dainose, taip ir naujausiame kūrinyje galima atpažinti tik duetui būdingą stilių – skirtinguose kūriniuose pasikartojančias frazes, unikalų skambesį. „Tai leidžia klausytojui iškart atskirti, kad jų grotuve šiuo metu groja „8 Kambarys“. Mes savo braižą kuriame tiek žodžiais, tiek muzikiniais sprendimais. Manau, niekas nesupainiotų mūsų su kokia nors kita grupe“, – įsitikinęs Corsalis.

Talaz prisipažįsta, kad prieš pusmetį sukurta daina turėjo tik „demo“ versiją be jokių konkrečių planų. Tačiau ją išgirdę draugai, artimieji bei komanda paskatino šį kūrinį vystyti toliau. Iš viso buvo sukurtos keturios skirtingos versijos, su kuriomis dirbo ir skirtingi muzikos prodiuseriai. Viena iš versijų buvo atlikta ir vasaros koncertuose, kuriuose grupė pasitikrino klausytojų reakcijas.

„Reakcijos išties buvo geros. Pirmą kartą atliekant kūrinį, jau antrame priedainyje klausytojai dainavo kartu su mumis lyg tai būtų senas mūsų hitas“, – stebėjosi Talaz. Jis tikisi, kad lygiai taip pat pozityviai šį kūrinį po trijų savaičių priims ir didžiausio grupės koncerto lankytojai „Žalgirio arenoje“. Anot jo, artėjantis koncertas neprilygs net patiems geriausiems jų koncertams iki tol.

„Labai džiaugiuosi žmonėmis, kurie eina šitą kelią su mumis. Norime pakelti savo pasirodymų kartelę į kitą lygį. Visos mintys ir energija sukoncentruotos į šį koncertą. Programa dabar dar stipresnė, nes dirbame prie menkiausių detalių. Visos dainos turės patobulintą aranžuotę, todėl skambės dar kokybiškiau nei internete“, – atskleidžia Talaz.

Corsalis prisipažįsta, kad šios svajonės koncertuoti didžiausioje šalies arenoje išsipildymo visa komanda laukė labai ilgai. O likus vos kelioms savaitėms iki koncerto, belieka tik imti žemą startą. „Šiam koncertui ruošiamės metus laiko, dabar tik šlifuojame viską tam, kad mūsų deimantas suspindėtų atėjus laikui. Mes kiekvieną dieną įdedame visą save į šį pasiruošimą, dirbam nuo ryto iki nakties. Jau matome kaip viskas atrodys, tai bus tiesiog kosmosas“, – emocijų neslepia dainų bendraautorius ir atlikėjas.

Didžiausias grupės pasirodymas įvyks jau lapkričio 7 d. „Žalgirio arenoje“.

2020 10 23 13:42
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt