trečiadienis, spalio 21 d.
Liūtas Skorpionui nėra pora: Madonna atsisakė bendradarbiauti su D. Guetta dėl horoskopo
Alfa.lt

Didžėjus Davidas Guetta papasakojo, kad dainininkė Madonna atsisakė dirbti su juo, kai sužinojo, kas jis yra pagal zodiako ženklą.

Apie tai Davidas Guetta pranešė laidoje „Mcfly ir Carlito“.

Ši kuriozinė situacija nutiko dar 2011 metais, kai Madonna pati pasiūlė didžėjui kartu įrašyti albumą, nes jai labai patiko D. Guettos sukurtas jos dainos remiksas „Revolver“.

View this post on Instagram

nothing can stop us now ! Join the movement ❤️❤️❤️ and please vote for your favorite DJ at DJ mag top 100????????#futurerave

A post shared by David Guetta (@davidguetta) on

Jie susitiko per pietus aptarti bendradarbiavimo detalių. Kaip sakė D. Guetta, iš pradžių viskas buvo gerai, o tada Madonna paklausė, koks jo zodiako ženklas. Po to pokalbis nesirišo, kaip ir bendradarbiavimas.

View this post on Instagram

She’s a Bitch. .......................

A post shared by Madonna (@madonna) on

Pasirodo, Madonna jau seniai domisi astrologija. Dainininkė dažnai kreipiasi pagalbos į žvaigždžių mokslą. Sužinojusi, kad pagal horoskopą Davidas yra Skorpionas (Madona - Liūtas), popdievaitė suskubo nutraukti pokalbį.

View this post on Instagram

Everyone has a Crutch................ ????

A post shared by Madonna (@madonna) on

„Ji man pasakė: „Man labai gaila, negalėsime dirbti kartu. Iki pasimatymo!" – prisiminė didžėjus. 

View this post on Instagram

Current Wardrobe Sitch..................And for those of you who are offended in any way by this photo then I want to let you know that I have successfully graduated from the University of Zero F*^ks Given. Thanks for coming to my Graduation Ceremony! ???? Class of 2020! ???????????? @stevenkleinstudio

A post shared by Madonna (@madonna) on

2020 10 07 08:51
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt