trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
LNK pirmoji iš šalies komercinių televizijų tapo įtakingos asociacijos nare
tiesa.com
LNK
LNK

Didžiausia šalyje TV kanalų grupė LNK priimta į Europos komercinių televizijų asociaciją (Association of Commercial Television in Europe, ACT), vienijančią stipriausius Europos komercinius transliuotojus. Tokį sprendimą vienbalsiai priėmė asociacijos generalinė asamblėja. LNK tapo pirma ir vienintele organizacijos nare iš lietuviškų šalies televizijų.

ACT atstovauja pirmaujančių komercinių transliuotojų iš 37 Europos valstybių interesams. Organizacijai priklauso tokios žinomos Europos televizijos kaip „Sky“, RTL, TF1, ITV, FOX.

Sveikindamas LNK narystę organizacijoje, ACT generalinis direktorius Grégoire‘is Poladas sakė: „Džiaugiamės galėdami pasveikinti naują narę – LNK. Mes patikimai atstovaujame komercinių transliuotojų interesams visoje Europoje, teikiame jiems visapusiškas paslaugas, todėl asociacijos narių skaičius nuolat auga. Toliau tęsiame savo, kaip komercinių televizijų atstovo, darbą pritraukdami investicijas, remdami ir platindami Europos kūrybinius ir kultūrinius darbus.“

LNK generalinė direktorė Zita Sarakienė sakė, kad prisijungimas prie šios organizacijos yra dvidešimt ketverius metus trunkančios LNK veiklos įvertimas. „Prisijungdami prie ACT prisidedame prie kitų Europoje pirmaujančių komercinių transliuotojų. ACT turi milžinišką teigiamą įtaką padėdama transliuotojams kartu įveikti iššūkius Europoje ir visame pasaulyje.“

LNK grupė yra didžiausia ir žiūrimiausia televizijų grupė Lietuvoje, ją sudaro 5 televizijos kanalai: LNK, BTV, TV1, INFO TV, LIUKS! ir interneto portalas www.lnk.lt. Kantar TNS duomenimis, 2019-aisiais grupė užima 23,3 proc. Lietuvos televizijos rinkos.

ACT tikslas yra saugoti Europos privačių transliuotojų interesus ir jiems atstovauti. Bendradarbiaudama su Europos Sąjungos institucijomis, ji siekia, kad būtų sukurta subalansuota ir tinkama reglamentavimo sistema, skatinanti investicijas ir komercinio transliavimo sektoriaus augimą.

Komercinės televizijos kompanijos, ACT narės, finansuoja, gamina, reklamuoja ir platina turinį bei paslaugas, naudingas milijonams europiečių visose srityse. Jos teikia pramogas ir informaciją šimtams milijonų Europos gyventojų. Pasak ACT vadovų, sveikas ir tvarus komercinio transliavimo sektorius yra itin svarbus Europos ekonomikai, visuomenei ir kultūrai.

2019 08 05 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt