ketvirtadienis, rugsėjo 29 d.
Londone gyvenanti lietuvė Raimonda: eidavau miegoti ir melsdavausi, kad numirčiau
Alfa.lt
LNK
Raimonda Andrijauskaitė

Jei turite kuo skųstis, ir nesvarbu kas tai būtų, nepaklusnūs vaikais, mažas atlyginimas, ar tiesiog blogas oras, turėtumėte įdėmiai pasiklausyti dešimtmetį Londone gyvenančios 29-erių Raimondos Andrijauskaitės istorijos.

Šios dviejų vaikų mamos gyvenimą drąsiai galima vadinti Holivudo filmo verta istorija, galinčia tapti puikiu įkvėpimu kiekvienam besiskundžiančiam gyvenimu. Jos akyse buvo nužudytas tėtis, ji patyrė seksualinį priekabiavimą krikšto tėvų namuose, būdama nepilnametė susilaukė kūdikio nuo švelnumą ir dėmesį suteikusio narkomano, kentė smurtą, patyčias, negana to, prarado artimiausią žmogų - seserį. Stresą ir nesėkmes Raimonda malšino maistu tol, kol svoris šoktelėjo iki 116 kilogramų.

„Eidavau miegoti ir melsdavau Dievo, kad numirčiau. Nesu labai tikinti, bet kaip aš džiaugiuosi, kad jis tų mano maldų neišgirdo. Tuomet tikrai nenorėjau gyventi. Manęs neguosdavo net vaikai. Mintis apie juos man padėdavo atsikelti, eiti į darbą, pasirūpinti jais, tačiau kaskart atsigulusi į lovą sakydavau: „Dieve, leisk man numirti...“, - jau gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos Raimonda.

Tačiau šiandien Raimonda ne tik beveik 40-imt kilogramų lengvesnė. Pradėjusi nuo valytojos darbo Londone sėkmingai kopia karjeros laiptais didelėje kompanijoje, kurioje dabar dirba pastato administratore ir mėgaujasi gyvenimu su nauju mylimuoju, gražuoliu iš Albanijos, už kurio ištekėjo vasarą. Kaip jai pavyko tragedijų ir šiurpių dramų paženklintą savo gyvenimą parversti laimingu?

Jau šį pirmadienio vakarą, gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“, 20 val., tik per LNK.

2021 11 22 10:47
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt