antradienis, rugsėjo 22 d.
Londone išdalinti svarbieji BAFTA kino apdovanojimai
tiesa.com

Kino žvaigždės ir režisieriai sekmadienio vakarą susirinko į Britų kino ir televizijos meno akademijos (BAFTA) apdovanojimų ceremoniją, kur daugelis juodai apsirengusių svečių tokiu būdu pareiškė palaikymą kovai su seksualiniu priekabiavimu.

Filmo „Tamsiausia valanda“ („Darkest Hour“) žvaigždė Kristin Scott Thomas, nominuota kaip Geriausia antro plano aktorė, buvo viena pirmųjų atvykusių, o aktorė Andrea Riseborough raudonuoju kilimu žengė kartu su Jungtinės Karalystės „Black Pride“ judėjimo lyderiu Phyllu Opoku-Gyimah.

Ant raudonojo kilimo taip pat buvo galima išvysti besilaukiančią Kate Middleton su sutuoktiniu princu Williamu bei skyrybų dramą neseniai išgyvenusią aktorę Angeliną Jolie ir daugelį kitų.

Holivudui vis dar nepamirštant Harvey Weinsteino priekabiavimo skandalo, pastaraisiais mėnesiais kultūros renginių lankytojai visame pasaulyje rengiasi juodai. Taip visuomenėje žymus asmenys rodo palaikymą prieš netinkamą seksualinį elgesį nukreiptoms kampanijoms, tokioms kaip „#MeToo“ ar „Time’s Up“.

[9258]  

Šių metų BAFTA apdovanojimai prasidėjo „Cirque du Soleil“ pasirodymu.

Net į 12 BAFTA apdovanojimų pretenduoja filmas „Vandens forma“ („The Shape of Water“), aplenkęs po devynias nominacijas gavusias juostas „Tamsiausia valanda“ („Darkest Hour“) ir „Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“ („Three Billboards Outside Ebbing, Missouri“).

Visi šie trys filmai pretenduoja tapti Geriausia metų kino juosta, kaip ir drama apie Antrąjį pasaulinį karą „Diunkerkas“ („Dunkirk“) bei drama „Vadink mane savo vardu“ („Call Me By Your Name“).

[9259] 

Filmo „Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“ (Three Billboards Outside Ebbing) Missouri“) filmavimo komanda sulaukė ne vieno apdovanojimo. Frances McDormand paskelbta geriausia pagrindine aktore. Filmas taip pat gavo geriausios metų kino juostos apdovanojimą.

Geriausio vyro aktoriaus titulas atiteko Gary Oldmanui, kuri spagrindinį vaidmenį atliko filme „Tamsiausia valanda" („Darkest Hour“).

Geriausiu režisieriumi paskelbtas filmo „The Shape of Water“ kūrėjas Guillermo Del Toro.

 

2018 02 19 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt