antradienis, rugsėjo 22 d.
Londone netrukus koncertuosianti C.C. Catch: „Rytų europiečiai – tokie atviri ir pasirengę švęsti gyvenimą”
tiesa.com

Jau labai greitai, lapkričio 10 d. į Londoną atvyksta net dvi 80-ųjų pop muzikos karalienės, kurių dainas iki šios dienos niūniuoja tiek dideli, tiek ir maži. Didžiausias Jungtinėje Karalystėje lietuvių naujienų portalas Tiesa.com ir laikraštis „Tiesa” džiaugiasi galėdamas pristatyti išskirtinį interviu tik „Tiesos” skaitytojams su dainininke Caroline Catherine Müller, plačiau žinoma, kaip C.C. Catch.

– Jūs esate viena iš ilgiausiai sėkmingai koncertuojančių muzikos žvaigždžių. Kaip manote, kokia jūsų populiarumo priežastis?

– Ačiū už komplimentą. Niekada apie tai nepagalvojau. Mano populiarumo paslaptis tai, kad nėra jokios paslapties. Tiesiog scenoje būnu savimi. Jaučiuosi be galo laiminga galėdama daryti tai, kas man patinka, todėl į darbą sudedu visą savo džiaugsmą. Ir žinoma, tai, kad turiu pačius nuostabiausius gerbėjus pasaulyje. Mano meilės armija!

– Jūsų dainos populiarios daugybę metų. Nuo pirmųjų dainos akordų, žmonės jas atpažįsta ir pradeda dainuoti kartu. Kaip manote, kodėl jūsų dainos daugeliui taip įsirėžė į atmintį?

– Man labai pasisekė, kad mano dainos ir balsas yra taip plačiai atpažįstami ir kad aš vis dar mėgaujuosi tokia sėkminga muzikos karjera. Prie didelės mano sėkmės dalies prisidėjo ir mano nuostabūs tėvai, šeima, draugai ir komanda, kurių įnašas yra neišmatuojamas.

Mano gerbėjai mane vadina „Širdžių karaliene” (angl. Queen of Hearts). Kai esu ant scenos, visada dainuoju iš visos savo širdies. Manau, iš dalies man pasisekė dėl to, kad jaučiu nenumaldomą aistrą pasiekti žmones per savo muziką. Sėkmės dalimi laikau ir didžiulę mano gerbėjų meilę bei paramą. Jiems patinka tai, ką darau, o jų džiaugsmas mane motyvuoja nenustoti dirbti.

[8764] 

– Kaip keitėsi jūsų klausytojai bėgant metams? Kuri auditorija – jūsų mylimiausia?

– Taip, auditorija tikrai pasikeitė arba aš tik dabar tai pastebėjau. Man asmeniškai labiausiai patinka, tai, kad mano klausytojų auditorija – visų amžiaus grupių. Mano žiniomis, mano jauniausiam gerbėjui dar tik ketveri, tačiau turiu ir tokių, kuriems virš aštuoniasdešimt!

Malonu, kai į mano koncertus ateina ištisos šeimos. Pastebiu ir daug paauglių, o tai man tarsi dar vienas komplimentas. Be galo smagu matyti kartu besilinksminančius vaikus ir senelius. Esu be galo dėkinga matydama, kai visi kartu, nepaisant jų amžiaus skirtumo, gali mėgautis šou ir būti laimingi.

BILIETUS GALITE ĮSIGYTI ČIA

– O kaip keitėsi jūsų asmeninis požiūris į muziką ir šou?

– Mano asmeninis požiūris į muziką pasikeitė kardinaliai. Anksčiau aš buvau daug rimtesnė. Dabar supratau, kaip svarbu tiesiog džiaugtis tuo, ką darai ir gyvenime dažniau juoktis.

Taigi, taip, aš mėgaujuosi muzika, kuri žmonėse iššaukia tai, ką jie turi geriausio, skatina juos pajusti vidinį džiaugsmą, šokti ir kartu dainuoti. Aš manau, kad muzika – tai universali meilės išraiška. Dabar aš mėgaujuosi dainavimu, šou bei galimybe dalintis savo džiaugsmu koncertų metu su gerbėjais labiau, nei bet kada anksčiau.

[8766] 

– Ar žinojote, kad Rytų Europoje turite tiek savo muzikos gerbėjų? Kaip manote, kodėl jie taip mėgsta jūsų kūrybą?

– Turiu pripažinti, kad 80-aisiais apie savo gerbėjus nežinojau tiek, kiek dabar. Rytų europiečiai yra tokie atviri ir pasirengę švęsti gyvenimą.

Taip pat manau, kad tai – 80-ųjų muzikos magija… daug spalvų, kūrybiškumo ir džiaugsmo. Ši muzika – labai linksma ir pozityvi, todėl vėl ir vėl atgimsta įvairiausiais būdais, o šiuo metu tai – populiari muzika švenčių ir vakarėlių metu, nes ji žmonėms suteikia daug gerų emocijų.

– Kai jūs augote, kaip kūrėja, kas buvo, ar vis dar yra, jūsų mėgstami atlikėjai?

– Yra tiek daug nuostabių menininkų, kuriuos aš mylėjau ir myliu: Davidas Bowie, Michaelis Jacksonas, Prince. Šiuo metu man imponuoja tokie atlikėjai, kaip Alanis Morissette ir Edas Sheeranas. Iš tiesų mėgstu klausytis įvairios muzikos, todėl ir įkvėpimo ieškau visur, tačiau mano mėgstamiausia – pop muzika.

[8765] 

– Kurios jūsų atliekamos dainos išlieka visų laikų mėgstamiausiomis ir jaučiate, kad jums niekada nepabos jų dainuoti scenoje?

– Mano visų laikų mėgstamiausios dainos yra „Cause You are Young” bei „Heaven and Hell”. Labai mėgstu atlikti šiuos kūrinius, nes abi šios dainos – labai stiprios ir paliečia mano bei klausytojų širdis.

– Ar laukiate koncerto Londone, kuris įvyks lapkričio 10 d.? Gal norite kažką pasakyti savo gerbėjams, kurie ruošiasi jus aplankyti koncerte?

– Labai džiaugiuosi, kad ir vėl turiu galimybę sugrįžti į Londoną. Londone gyvenau 13 metų, todėl čia visuomet jaučiuosi laiminga. Londonas – nuostabus miestas, kuriame visada jaučiuosi beveik kaip namuose. Man tokia garbė, kad ir vėl čia galiu koncertuoti, o ypač Indigo 02 salėje, tokioje išskirtinėje Londono vietoje.

Praėjusiais metais bilietai į koncertą buvo visiškai išpirkti, o renginio atmosfera buvo fantastiška ir be galo linksma. Nuoširdžiai tikiuosi, kad šiemet bus dar nuostabiau. Taip, aš labai laukiu susitikimo su jumis, mano gerbėjai – ačiū iš visos mano širdies už jūsų meilę bei paramą bei iki greitos susitikimo O2!!

Bilietus į „Queens of The 80s- C.C. Catch and Sandra – 2017” koncertą galite įsigyti ČIA.

2017 10 26 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt