penktadienis, liepos 10 d.
Londone – pirmasis baras be alkoholio
tiesa.com

Jau liepos mėnesio pabaigoje Londone atsidarys baras, norintiems gerai praleisti laiką be alkoholio. Baro įkūrėjai žada dar nematytų nealkoholinių kokteilių įvairovę ir sieks įrodyti, kad smagu gali būti ir be alkoholio, rašo „Standard“.

Vietoje alaus, vyno ir stipriųjų gėrimų, bare „Redemption“ bus siūloma įvairiausių kokteilių ir gėrimų be alkoholio bei sveiko maisto, kurio meniu pasirūpino mitybos specialistai. Lankytojai čia suras martini stiliaus kokteilių, pagamintų iš kokoso vandens ir įvairiausių vaisinių kokteilių.

Planuojama, jog baro pramoginė programa neatsiliks nuo įprastinių barų ir pasiūlys gyvus muzikos ir didžėjų pasirodymus. Jau liepos 21-ąją baras pradės veikti ant stogo, Netil gatvėje, Bethnal Green rajone, taip pat vėliau veiks ir Trellick bokšte, Westbourne parke.

Baro įkūrėja Catherine Salway pasakojo, jog tokį barą nutarė įkurti, pajutusi laisvalaikio vietų trūkumą, kur būtų galima praleisti laiką nevartojant alkoholio. Ji taip pat norėjo imtis socialiai atsakingo verslo ir keisti visuomenę. Imtis būtent šios idėjos ją paskatino ir asmeninė istorija, kuomet ji nerado įdomios vietos Londone, kur galėtų susitikti su nuo alkoholio priklausomybės besigydančiu draugu.

2013 07 12 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt