pirmadienis, liepos 6 d.
Londone praeivius akino „auksinis“ Range Rover
tiesa.com

Puikavimasis superautomobiliais Londono gatvėse įgavo naują ekstravagancijos lygį, kai turtingas Saudo Arabijos turistas šią savaitę į miestą atsivežė savo auksu žibantį Range Rover.

Automobilis, kurio registracijos numeryje puikuojasi skaičius 666, pastebėtas keliose madingiausiose Londone vietose, taip pat ir šalia prabangaus „Wettesley“ viešbučio Knightsbridge. Būtent šis viešbutis dar visai neseniai nuskambėjo antraštėse, kai vienas iš klientų ne juokais nustebo už tris butelius vandens čia sumokėjęs 75 GBP.

Kiek žinoma, auksu spindintis modelis buvo atskraidintas į Jungtinę Karalystę, kur atvyko jo šeimininkas iš Saudo Arabijos. Spėjama, kad Vidurio Rytų milijonierius savo automobilį atsivežė į Jungtinę Karalystę atostogoms, bėgdamas nuo svilinančių karščių savoje šalyje.

Praeivius akinęs modelis – Vokietijos „Hamann“ meistrų patobulintas „Range Rover Mystere“. Pirmą kartą „Hamann“ pagrąžintas „Mystere“ buvo parodytas pernai Ženevos automobilių parodoje, tą sykį jis švytėjo rožine spalva. Visureigio kėbulas taip pat yra praplatintas specialiomis arkomis, slenksčiais, variklio gaubtu, priekiniu bei galiniu buferiais. Kompanija siūlė užsisakyti tokį paketą ir savajam „Range Rover“.

Londone pastebėto auksinio automobilio savininkas savo modelį dar praturtino prabanga, padengė aukso spalva, taip pat aukso ir juodos spalvos juostomis papuošė 23 colių ratlankius. Teigiama, kad tai vienas spalvingiausių automobilių šią vasarą pastebėtų Londone.

2014 08 05 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt