trečiadienis, rugpjūčio 10 d.
Londone vaikus džiugino kalėdinis spektaklis „Baubuko Kalėdos”
tiesa.com

Šventiškai nusiteikę vaikai ir jų tėveliai dundėjo į Whitechapel rajone įsikūrusį gražų teatrą „Genesis”. Nekantriai kalėdinio spektaklio laukiančius vaikus pasitiko snieguolės bei pati Sniego Karalienė, su kuria vaikučiai bei jų tėveliai noriai fotografavosi.

Susirinkus visiems mažiesiems žiūrovams ir užgesus salės šviesoms paaiškėjo, kad ne veltui Kalėdos – stebuklų metas.

Besiruošiant svarbiausioms metų šventėms mažosios Ievos namuose pradeda darytis keisti dalykai ir rodytis keisti padarai. Mergaitė susipažįsta su namuose gyenančiu Baubuku. Baubukas norėtų būti baisus baubas, tačiau Ieva jo visai nebijo.

„Baubuko Kalėdos" – tai teatro trupės „Kito Vėjo teatras“ spektaklis visai šeimai pagal R. Černiausko knygą „Vaikai ir vaiduokliai’.

„Kito vėjo teatras” – Londone susibūrusi teatro grupė, vaidinanti Jungtinėje Karalystėje gyvenantiems lietuviams vaikams.

Kaip pasakojo patys aktoriai, vieną lietingą rytą, kažkur toli, svetimoje šalyje, šeši, po pasaulį keliaujantys lietuvių artistai, sutiko vienas kitą. Pasidalinę istorijomis ir apkalbėję savo meilę teatrui bei kirbantį norą kurti savąja kalba, jie nusprendė suvienyti jėgas. Taip ir gimė „Kito Vėjo Teatras”.

Po spektaklio vaikus pasitiko Kalėdų senelis, o jam talkino fantastiško grožio dizainerės Daivos Mikuckienės kurtomis suknelėmis pasipuošusios snieguolės, kurios visiems mažiesiems dovanojo „Lituanikos" parduotuvių kalėdinių saldainių rinkinius.

[2041]

[2042]

[2043]

[2039]

[2044]

[2045]

[2046]

[2047]

[2040]

Daugiau nuotraukų pamatykite čia:

2015 12 13 17:00
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt