penktadienis, liepos 3 d.
Londoniečiai bando išgyventi karščiausią metų dieną
tiesa.com

Ketvirtadienį Londone termometrų stulpeliai pasiekė 35C laipsnius karščio. Sostinės gyventojams tenka kovoti ne tik su rekordiniu karščiu, bet ir jo pasekmėmis.

Karščiausią metų dieną Londono gyventojai perspėti dėl itin didelio oro užterštumo, sostinės metro traukiniuose nuo karščio sunku kvėpuoti, o žmonės prie parduotuvių ir atvirų baseinų laukia eilėse norėdami atsigaivinti.

Dėl daugiau nei 500 atšauktų „South Western Railway” kompanijos traukinių ir kepinančio karščio, taukinių stotyse įsivyravo chaosas.

Keleiviai praneša, kad metro sąlygos taip pat tampa nepakenčiamos, linijos apibūdinamos kaip „pragaro duobė”, o požeminėse stotyse – sunku gaudyti orą. Išmatavus drėgmės požeminėse stotyse kiekį, šis siekia 57 proc. Tuo tarpu keleiviai Londono metro tiesiog apibūdina kaip sauną.

Šalies sinoptikų agentūra „Met Office” išplatino trečio lygio perspėjimą dėl karščio bangos ragindami žmones nebūti saulėje, gerti daugs skysčių ir namus laikyti kuo įmanoma vėsiau.

Prie atvirų miesto baseinų nuo ryto nusidriekė eilės. Pavyzdžiui, norėdami patekti į Crouch End rajone esantį baseiną, žmonės laukė net kelias valandas.

Prekybos centrai praneša, kad parduotuvėse iššluoti vėjo fenai ir ledų skyriai.

Londono ugniagesių brigada pranešė apie rekordiškai didelį žolės gaisrų kiekį ir perspėjo nerizikuoti kitų gyvybėmis ir elgtis atsargiai.

2018 07 26 15:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt