pirmadienis, liepos 6 d.
Londoniečiai vis daugiau valgo ne namuose
tiesa.com

Valgymas kavinėse ir restoranuose Londone populiarėja kaip ant mielių. Dėl patrauklių kainų, laiko trūkumo ir didžiulės maisto įvairovės, vidutiniškai londoniečiai kavinėse per savaitę suvalgo 3,7 patiekalo.

Dar 2012 metais vidutiniškai vienas londonietis suvalgydavo 2,2 patiekalo ne namuose, tad paskutiniųjų metų šuolis rodo, kad galimybė užkąsti ne namuose patrauklesnė vis didesniam kiekiui žmonių. Skaičiai išauga dar labiau, į statistiką įtraukus į namus pristatomo ir išsineštino maisto mastus. „Zagzat London“ restoranų tyrimas atskleidė, kad tik pusė patiekalų suvalgomų per savaitę, dabar pagaminama namuose.

Pagal valgymo įpročius Londonas jau lygiuojasi į kitas pasaulio sostines, kur gyventojai vis mažiau laiko randa gaminimui ir valgymui namuose. Panašu, kad Londonas įveiks iki šiol buvusį atotrūkį tarp Niujorko, Paryžiaus ir Tokijo ir greitai taps lygiaverte gastronomine sostine, kur vis daugiau laiko praleidžiama restoranuose.

Visgi, vieno apsilankymo restorane Londone metu išleidžiama daugiau nei kituose miestuose. Skaičiuojama, kad vidutiniškai apsilankymas žmogui atsieina 37,35 svarus, o prieš dvejus metus jis siekė 43,40 svarų. Tuo tarpu Niujorke vidutinė sąskaita žmogui siekia apie 31 svarą.

2013 09 11 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt