sekmadienis, vasario 28 d.
Londono lietuviai rems gėjų paradą Vilniuje
tiesa.com

Londono Sičio lietuvių klubas tapo oficialiu „Baltic Pride“ 2016 festivalio rėmėju – pirmuoju iš verslo sektoriaus profesionalus atstovaujančių organizacijų.

Klubo valdybos prezidentas Marius Raugalas sako, kad išreikšti paramą prieštaringai Lietuvoje vertinamam LGBT – lesbiečių, gėjų, biseksualų ir transseksualų bendruomenės festivaliui organizaciją paskatino sutampančios vertybės.

„Baltic Pride“ 2016 festivalio tikslai sutampa su Londono Sičio lietuvių klubo pamatinėmis vertybėmis ir pagrindiniu tikslu – skatinti pagarbą, toleranciją ir lygybę visuomenėje. Lietuva tolerancijos LGBT žmogaus teisių klausimais atžvilgiu atsilieka nuo Vakarų Europos ir kitų modernių demokratinių visuomenių, kurių pavyzdžiu įvairiais ekonominiais, teisiniais ir kultūriniais klausimais sekame jau 25-erius metus. Tai – puiki proga Londono Sičio lietuvių klubui viešai atkreipti dėmesį į problemą, kurią aiškiai matome per atstumą sekdami įvykius Lietuvoje, bei pakviesti šalies lyderius aktyviau dalyvauti šioje svarbioje mūsų šaliai diskusijoje“, - sako M. Raugalas.

Anot jo, ir Lietuvos verslas turėtų skirti paramą LGBT bendruomenės renginiams taip prisidėdami prie visuomenės nuomonės formavimo, kaip tai daro tokios didžiulės kompanijos „Facebook“, „Apple“, „Google“ ir kitos .

M. Raugalas pabrėžia, kad Jungtinėje Karalystėje, priešingai nei Lietuvoje, vyrauja įsitikinimas, kad kova už LGBT žmogaus teises yra kiekvieno piliečio reikalas.

2016 05 06 07:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt