šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Londono maratonas įvyks nepaisant tragiškų įvykių Bostone
tiesa.com

Šią savaitę tragiškai pasibaigęs maratonas JAV, neturėtų sutrukdyti surengti didžiojo Londono maratono. Senas tradicijas turintis „Virgin London“ maratonas jau šį sekmadienį užpildys miesto gatves.

Londono „Virgin“ maratono organizatoriai pranešė, kad dar labiau sustiprins saugumo pajėgas renginio metu, tačiau atsižvelgiant į tai, kad maratonas vyks didelėje miesto teritorijoje, o ne stadione, saugumas, anot specialistų, renginio metu bus toks pat kaip ir visame mieste.

Atsakingi pareigūnai žiniasklaidai taip pat sakė, kad reikalo atšaukti suplanuotą renginį nemato, nes tokiu būdu parodys solidarumą su Bostono žmonėmis. Šiemet Londono maratone dalyvaus apie 36 tūkst. dalyvių. Po įvykusio išpuolio JAV, „Twitter“ paskyroje pasirodė padrąsinantys Londono maratonų dalyvių pasisakymai, jog tai jų nesustabdys nuo bėgimo Londone.

Savo dėmesiu išskirtinį sporto renginį Londone ketina pamaloninti ir Princas Haris, kuris įteiks apdovanojimus maratono nugalėtojams. Pasak jo atstovų, Princas Haris dėl įvykdytų išpuolių JAV savo dalyvavimo Londono maratone atsisakyti neketina.

2013 04 16 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt