sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Londono zoologijos sode pagerbtos tos pačios lyties pingvinų poros
tiesa.com
Twitter.com, ZSL London Zoo

Londono zoologijos sode prieš prasidedant „Pride“ savaitgaliui pagerbtos tos pačios lyties pingvinų poros, rašo Independent.co.uk.

Liepos 6 d. vyks kasmetinis Londono gėjų ir lesbiečių paradas. Liepos 5 d. ta proga zoologijos sode organizuojama „Zoo Night“, kurios metu lankytojai galės sužinoti apie gyvūnų karalystėje egzistuojančias tos pačios lyties gyvūnų poras.

Viena iš žinomiausių zoologijos sodo tos pačios lyties gyvųnų porų – pingvinai Ronnie ir Reggie. Jie kartu jau nuo 2014-ųjų.

Norint paminėti jų draugystės sukaktį ir pagerbti kitas tos pačios lyties pingvinų poras, zoologijos sodo Pingvinų paplūdimyje pastatytas ženklas, kuriame rašoma: „Kai kurie pingvinai yra homoseksualūs. Susitaikykite su tuo.“

[10901]

Pastatyti ženklą zoologijos sodo darbuotojus įkvėpė LGBT+ labdaros organizacijoa „Get Over It!“, kuri veikti pradėjo 2007-aisiais, siekdama sustabdyti netradicinės orientacijos mokinių patyčias mokyklose.

2015-aisiais Ronnie ir Reggie „įsivaikino“ kiaušinį, kurį apleido kita pingvinų pora.

Kartu su jais Londono zoologijos sode gyvena dar dvi tos pačios lyties pingvinų poros – Nadja ir Zimmer bei Devas ir Martinas.

2018-ųjų spalį gėjų pingvinų pora Sidnėjaus akvariume susilaukė jauniklio, kuris išsirito iš taip pat kitos pingvinų poros palikto kiaušinio. Tėvais tapę pingvinai Sphen ir Magic susibendravo dar prieš prasidedant poravimosi sezonui.

2019 06 28 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt