šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Los Andžele išdalinti MTV apdovanojimai
tiesa.com

Sekmadienį vakare Los Andžele įvyko MTV apdovanojimai, kurie pakeitė iki šiol vykusių apdovanojimų istoriją. Renginio metu buvo pagerbtos ne tik muzikos, tačiau ir kino žvaigždės, taip pat ceremonijos metu atsisakyta lyčių skirstymo politikos ir nuo šiol visose kategorijose vyrai ir moterys varžysis kartu.

Šią politiką praktikoje įkūnijo Asia Kate Dillion, kuri išdidžiai pažymėjo, kad sugebėjo pralaužti barjerus tarp lyčių „kaip pirmasis atvirai nebinarinis, t.y. su jokia lytimi nesitapatinantis aktorius, vaidinęs atvirai nebinarinį aktorių dideliame televizijos šou“ („Showtime“ draminiame seriale „Milijardai“ (angl. Billions)).

Emma Watson už vaidmenį „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. Beauty and the Beast) buvo apdovanota geriausio aktoriaus apdovanojimu. „Vaidyba yra sugebėjimas pasijusti kito žmogaus kailyje, ir tam nereikia išskyrimo į dvi atskiras kategorijas“, – atsiimdama savo apdovanojimą pasakė E.Watson.

26-oji ceremonija pademonstravo dar vieną naujovę: dėl „Auksinių kukurūzų spragėsių“ statulėlių šiemet varžėsi ir televizijos šou. Anksčiau šie apdovanojimai vadinosi MTV kino apdovanojimais.

Ceremoniją vedė aktorius Adamas Devine'as, kuris nestokojo ironiškų juokelių.

Geriausio šou aktoriaus apdovanojimas atiteko Millie Bobby Brownui, vaidinančiam internetinės televizijos „Netflix“ seriale „Keisti dalykai“ (angl. Stranger Things), kuris ir pats buvo paskelbtas geriausiu metų šou.

Šou išlaikė tradicinę nepagarbą: apdovanojimus gavo geriausias duetas, kuriuo tapo H.Jackmanas ir Dafne Keen iš filmo „Loganas“ (angl. Logan); geriausias ašaringas projektas – hitu tapęs televizijos serialas „This Is Us“ – ir geriausias bučinys, kurio „autoriais“ tapo Ashtonas Sandersas ir Jharrelas Jerone'as, suvaidinę filme „Mėnesiena“ (angl. Moonlight).

Naujas apdovanojimas – geriausios kovos su sistema – atiteko filmui „Paslėpti skaičiai“, kuriame pasakojama apie afroamerikiečių matematikių komandą, atlikusią itin svarbų vaidmenį NASA ankstyvaisiais kosmoso programos metais.

Filmų „Greiti ir įsiutę“ (angl. Fast and Furious) aktoriai buvo apdovanoti kartos apdovanojimu, kurį atsiėmė Vinas Dieselis.

2017 05 08 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt