pirmadienis, sausio 24 d.
LRT priėmė sprendimą: transliuos E. Mildažytės pokalbių laidą, moteris kreipsis profesionalios pagalbos
Alfa.lt
Fotobankas
E. Mildažytė

LRT nusprendė transliuoti Editos Mildažytės pokalbių laidą „Svečiuose pas Editą“ po to, kai moteris patikino, jog kreipsis profesionalios pagalbos ir spręs su alkoholiu susijusias asmenines problemas.

„Vairavimas pavartojus alkoholio yra netoleruotinas ir tokį neatsakingą elgesį vertiname labai blogai. Svarbu, kad taip tai vertina ir pati E. Mildažytė. Tačiau, užuot tiesiog neleidę jau nufilmuotų laidų į eterį, sėdome kartu su Edita diskutuoti, kaip ji, padėdama sau asmeniškai, galėtų savo pavyzdžiu prisidėti ir prie pagalbos kitiems.

LRT transliuoja laidas, kurios prisideda prie problemų sprendimo ir svarbių pokyčių visuomenėje. Ypač svarbu, kad prie to prisidėtų ir populiarios eterio asmenybės, kurių pavyzdžiu seka nemažai žmonių“, – sakė Gytis Oganauskas, LRT generalinės direktorės pavaduotojas.

E. Mildažytė sakė, kad šis įvykis padėjo suprasti, jog reikia imtis pokyčių: „Karta, kurios atstovė esu, užaugo vadinamojoje „alkoholio kultūroje“, kai nei linksmi, nei liūdni įvykiai dažniausiai neapsieidavo be svaigalų. Tas baisus įvykis man buvo ypatingas ženklas, kad reikia reikšmingų pokyčių.“

„Ir nors vienu metu po šio incidento mano reakcija, kaip galbūt ir dalies tokioje situacijoje atsidūrusių žmonių, buvo „su viskuo susitvarkysiu pati“, dabar manau, kad verta ir netgi būtina pasitelkti profesionalų pagalbą. Ir žinau, kad tai tikrai nėra gėdinga, o gal ir pasitarnaus kaip pavyzdys kitiems“, – LRT komentatvo E. Mildažytė.

Alfa.lt primena, kad rugsėjo 19 d. E. Mildažytė buvo sulaikyta prie vairo apsvaigusi nuo alkoholio ir atsidūrė areštinėje. Jos vairuojamas automobilis sustabdytas Vilniuje, Nemenčinės plente. Moteriai, pasak žiniasklaidos pranešimų, buvo nustatytas 2,36 prom. girtumas.

Žinomos žurnalistės ir laidų vedėjos atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus jau yra baigtas ir baudžiamoji byla su kaltinamuoju aktu rugsėjo 29 d. perduota nagrinėti Vilniaus miesto apylinkės teismui

Baudžiamajame kodekse už šį nusižengimą numatyta bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienų metų.

2021 10 12 16:09
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt