penktadienis, balandžio 16 d.
M.A.M.A. apdovanojimų organizatoriai: rėmėmės įmonių pavyzdžiais
BNS

Šeštadienį vykusių ir visuomenės pasipiktinimą dėl galimų karantino reikalavimų pažeidimų sukėlusių populiariosios muzikos apdovanojimų M.A.M.A. organizatoriai sako, kad renginys organizuotas remiantis įmonių, kuriose privaloma testuotis, pavyzdžiais.

„Rėmėmės pavyzdžiais – taip, kaip dirba įmonės, kuriose privaloma testuotis. Šiuo metu paprašėme medikų dar kartą įvertinti situaciją“, – pranešime spaudai teigė asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ pirmininkas Martynas Tyla.

„Išanalizuokime šitą įvykį, išdiskutuokime ir matysime, kaip galima toliau gyventi ir dirbti naujos realybės sąlygomis, nes kitų sprendimų kol kas nėra”, – sakė jis.

M.A.M.A. apdovanojimai vyko Kauno „Žalgirio“ arenoje, juos transliavo televizija TV3.

Transliacijos prodiuseris Saulius Urbonavičius sako, kad galbūt nebuvo įvertinta „visuomenės būklė“, o masiniai atlikėjų atėjimai į sceną buvo „emociniai“.

„Galbūt neįvertinome dalies visuomenės būklės. Kai kurie momentai – tokie, kaip nominantų masinis atėjimas ant scenos – buvo tiesiog emociniai. Galbūt žmonės, atsidūrę milžiniškoje erdvėje – 22 tūkst. kvadratinių metrų arenoje ir, be to, visi turėdami neigiamus testus, pasijuto pernelyg saugūs ir atsipalaidavę“, – teigė vienas apdovanojimų organizatorių.

Anot jo, šie apdovanojimai galėtų būti „perspektyvas atveriančiu eksperimentu“.

„Ir jau po M.A.M.A. transliacijos ne vienas muzikos verslo atstovas pakomentavo, kad tai galėtų būti perspektyvas atveriantis eksperimentas, nes visų mūsų tikslas – išmokti gyventi naujoje realybėje. Virusas niekur nedingo. Greičiausiai niekur ir nedings. Ir tegul tai būna pavyzdžiu ateities diskusijai, kaip mes gyvensime naujoje realybėje, kaip veiks mūsų sporto, kultūros, švietimo sektoriai. Norime pradėti diskusiją ir kuo greičiau rasti naujų sprendimų“, – tvirtino S. Urbonavičius.

Organizatoriai tvirtina, kad dėl saugumo ir maksimalaus srautų ribojimo, dirbusio personalo skaičius buvo stipriai sumažintas, žiūrovų renginyje nebuvo.

„Neparduotas nė vienas bilietas, neįleisti žmonės, nesusiję su apdovanojimais“, – rašoma pranešime.

Jame teigiama, kad arena buvo suskirstyta zonomis, prie įėjimų į svarbias patalpas patiesti dezinfekciniai kilimėliai, visur buvo rankų dezinfekavimo skysčio, nuolat valyti ir dezinfekuoti paviršiai, mikrofonai.

Pasak organizatorių, renginio personalas dėvėjo apsaugines veido kaukes, o renginio dalyviai testuoti dėl COVID-19.

„Visas personalas dėvėjo kaukes (...) Prieš patenkant į apdovanojimų filmavimą pro specialų įėjimą, visiems dalyviams vietoje buvo atliekami COVID-19 greitieji antigenų testai“, – teigė organizatoriai.

Pasak jų, testavimo metu nustatytas ir vienas teigiamas tyrimo atsakymas – šis dalyvis, į filmavimą atvykęs vienas ir nespėjęs kontaktuoti su kitais, nebuvo įleistas ir skubos tvarka izoliavosi, įėjimas ir testavimo patalpa operatyviai dezinfekuota.

Kiekvienas apdovanojimų dalyvis turėjo konkretų atvykimo laiką, o raudonojo kilimo zonoje taip pat laikytasi atvykimo terminų bei atstumų.

Dėl Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusio M.A.M.A. apdovanojimų renginio galimų pažeidimų policija sulaukė apie kelių dešimčių pranešimų, ji šiuo metu aiškinasi situaciją.

Viešojoje erdvėje jau transliacijos metu kilo pasipiktinimas, kad nesilaikoma karantino taisyklių, nedėvima kaukių, nėra saugių atstumų. Kai kurie renginį pavadino „puota maro metu“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 03 29 14:14
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt