sekmadienis, balandžio 11 d.
M. Carey atsiminimų knygos atgarsiai: dainininkę į teismą padavė kitas šeimos narys
Alfa.lt

Mariah Carey dėl neseniai išleistos atsiminimų knygos į teismą padavė kitas šeimos narys. Šįkart supyko jos vyresnysis brolis, skelbia Dailymail.

M. Carey memuaruose „The Meaning of Mariah Carey“ rašė: „Prireikė 12 policijos pareigūnų, kad išskirtų mano brolį ir tėvą. Vyrai susirėmė svetainėje.

Aš buvau maža mergaitė su vos keliais prisiminimais, kaip vyresnis brolis mane saugojo. Dažniau aš pati turėjau apsiginti nuo jo ir kartais nuo jo gindavau net savo mamą.“

Pasak TMZ, 61 metų Morganas Carey padavė dainininkę į teismą, teigdamas, kad knyga parodo jį kaip smurtaujantį, o knygoje parašyti įvykiai yra netiesa.

Vyras sako, kad kovos, kurias atlikėja apibūdino, niekada neįvyko, kai ji buvo vaikas. „12 policininkų niekada neatsakytų į smurto šeimoje iškvietimą“, – teigia Morganas.

Kitoje knygos dalyje Mariah rašė: „Staiga išgirdau labai didelį, staigų garsą, lyg kas būtų iššovęs ginklu. Mano brolis pastūmė motiną su tokia jėga, kad jos kūnas atsitrenkė į sieną sukeldamas didžiulį garsą.“

Morganas sakė, kad tai melas ir keletas žmonių galėtų patvirtinti, kad jis su motina turėjo labai glaudų ryšį prieš jai mirštant 1973 m.

Mariah neatsakė į ieškinį ir nėra aišku, kiek Morganas nori prisiteisti.

Neseniai dainininkė teisme kovojo su savo seserimi Alison. Sesuo padavė Mariah į teismą, siekdama prisiteisti žalą už „emocinį stresą“. Alison šiuo metu iš dainininkės siekia prisiteisti 1,25 mln. dolerių.

2021 03 04 20:01
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt