sekmadienis, lapkričio 28 d.
M. Cyrus atskleidė pastaruoju metu patyrusi ne vieną psichologinę traumą: turiu judėti į priekį
Alfa.lt

Dainininkė Miley Cyrus su pastaruoju metu užklupusiais sunkumais kovoja judėdama į priekį, rašo People.

Kalbėdama skandinaviškame šou „Skavlan“ M. Cyrus pasakojo apie neseniai patirtas psichologines traumas: 2018 m. sudegė atlikėjos namas Malibu, praėjusiais metais ji išsiskyrė su sužadėtiniu Liamu Hemsworthu, o šiemet prarado mylimą senelę.

„Manau, kad mano jausmai nuolatos drastiškai keičiasi“, - teigė garsi dainininkė. „Kiekviena patirtis keičiasi priklausomai nuo to, kaip suvoki savo gyvenimą“, - pridūrė M. Cyrus. 

Laidos vedėjas dainininkės paklausė: „Ar galėtum teigti, kad suaugęs tampi labiau emociškas, ar atvikščiai, mažiau?“

M. Cyrus paaiškino, kad priklauso, su kuo kalbiesi. 

„Jeigu paklaustumėte mano buvusių mylimųjų, jie pasakytų, kad tampi mažiau emociškas, tačiau manau, kad yra atvirkščiai. Sakyčiau, kad moteris tampa šalta, kai pradeda judėti į priekį“, - sakė M. Cyrus.

„Aš pastaruosius kelis metus patyriau daug psichologinių traumų ir netekčių: mano namas Malibu sudegė, neseniai patyriau skyrybas ir praradau savo senelę, su kuria buvau labai artima“, - atskleidė dainininkė.

„Iš dalies praleidau mažai laiko verdama dėl šių įvykių ir tai nebuvo dėl to, nes jaučiausi šalta ar stengiausi vengti jausmų, tačiau dėl to, nes žinojau, kad to nepakeisiu. Aš tiesiog stengiausi išlikti aktyvi tuose dalykuose, kuriuos galiu kontroliuoti. Kitaip gali pradėti jaustis lyg būtum įkalintas“, - pridūrė M. Cyrus. 

Garsenybė teigė, kad su psichologinėmis traumomis kovoja ne verkdama, o judėdama į priekį. 

„Aš sveikstu judėdama, keliaudama, susitikdama su naujais žmonėmis. Kai prarandi vieną žmogų, kitas žmogus ateina į tavo gyvenimą“, - pasakojo atlikėja.

2020 11 11 13:53
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt