trečiadienis, liepos 6 d.
M. Fox paaiškino, kad ji ir Machine Gun Kelly „vartoja vienas kito kraują tik ritualiniais tikslais“
Alfa.lt
Instagram
Megan Fox ir Machine Gun Kelly

Megan Fox paaiškino komentarą apie „kraujo gėrimą“, pasirodžius žiniai, kad ji ir muzikantas Machine Gun Kelly susižadėjo, skelbia People.

Sausio mėnesį instagrame paskelbtame pranešime apie sužadėtuves aktorė nustebino kai kuriuos gerbėjus, kai papasakojo, kad romantiško įvykio metu buvo momentas, kai „aš pasakiau taip... ir tada mes gėrėme vienas kito kraują“.

Paprašius paaiškinti, ką ji turėjo omenyje, žvaigždė paaiškino: „Taigi, manau, kad frazė „gėrėm“ vienas kito kraują, suklaidino žmones arba žmonės įsivaizduoja mus su taurėmis lyg iš serialo „Sostų karai“. Tai tik keli lašai, bet taip, mes kartais vartojame vienas kito kraują tik ritualiniais tikslais.“

35 metų M. Fox tęsė: „Aš skaitau taro kortas, domiuosi astrologija, atlieku visas šias metafizines praktikas ir meditacijas. Atlieku ritualus per jaunatį, pilnatį ir visus šiuos dalykus. Kai darau tai, tai nevyksta be priežasties. Ir tai yra kontroliuojama, pavyzdžiui, „išliekime kelis lašus kraujo ir kiekvienas išgerkime“.

Ji pridūrė, kad sužadėtinis MGK, dar žinomas kaip Colsonas Bakeris, yra „daug atsitiktinesnis ir chaotiškesnis, jis galėtų tiesiog perpjauti krūtinę išdaužtu stiklu ir pasakyti: „Paimk mano sielą.“

Žvaigždė, kuri susipažino su C. Bakeriu kurdama filmą „Vidurnaktis Switchgrasse“, sakė, kad jos sužadėtinis muzikantas yra „tiksliai jos fizinis tipas“.

„Aš ketveriais metais už jį vyresnė. Taigi manau, kad aš jį sukūriau. Mano mintys ir ketinimai pavertė jį tokiu žmogumi, koks jis yra, kas žino, kaip jis būtų atrodęs ar buvęs, jei ne aš“, – sakė M. Fox.

2022 05 02 17:55
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt